Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 16:40, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Basieksp napisał(a)
Chyba Wszyscy tu zaglądający nie mogą się już doczekać nowych mieszkańców oj będzie się działo

Pierwszych mieszkańców dzisiaj widziałam Zadatkowałam i jak skończymy siatkowanie to przynoszę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 17:16, 28 lut 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8164
Sylwia, woliera wyszła pierwsza klasa!!! Czekamy na ptaki
Działacie bez przerwy, już cięcie, już zasiewy. Niezłe akrobacje przy tej wiśni.
Waszej pracowitości i zaangażowania, chyba nikt nie przebije
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
jolanka 17:59, 28 lut 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Dziewczyno, gdzie sprzedają tę Twoją energię? Ustawiam się w kolejce, nawet mogę się porozpychać łokciami
Woliera wygląda świetnie, też jestem ciekawa pierwszych lokatorów
Powoli ponadrabiam zaległości
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 18:56, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
anpi napisał(a)
Sylwia, woliera wyszła pierwsza klasa!!! Czekamy na ptaki
Działacie bez przerwy, już cięcie, już zasiewy. Niezłe akrobacje przy tej wiśni.
Waszej pracowitości i zaangażowania, chyba nikt nie przebije

Aniu już niedługo, dziś zadatkowałam kaczuszki i jedną papużkę, jutro idę oglądać kurkę jedną i przepiórki.....to będzie eksperyment, kury kaczki i papugi znam, mam doświadczenie jakieś, ale co do reszty to się musze naumieć dopieroZakochałam się dzisiaj w gołąbkach diamentowych, nie przezimują w wolierze, obmyślamy plan na realizację gdzie by je zimować w razie czego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:58, 28 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
jolanka napisał(a)
Dziewczyno, gdzie sprzedają tę Twoją energię? Ustawiam się w kolejce, nawet mogę się porozpychać łokciami
Woliera wygląda świetnie, też jestem ciekawa pierwszych lokatorów
Powoli ponadrabiam zaległości

Ależ się cieszę, że Jesteś znowu obecna
Jeszcze się Wam znudzą te nasze ptaki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 06:38, 01 mar 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Mam nadzieję, że kręgosłup Wojtka nieco odpoczął w niedzielę Nie ma nic gorszego niż ból w placach na początku sezonu.
Podziwiam chłopaków za te prace na wysokościach. To faktycznie trzeba mieć w genach. Ja taki cykor jak ty, nogi z galarety już na drugim piętrze
Mam nadzieję, że ten tydzień osuszy nam nieco nasze działki. U mnie też mocno chlupie. Ale w sumie to dobrze, rośliny nie mają sucho.
Czytam, że ptactwo powoli się szykuje. Super, salony prawie gotowe
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
sylwia_slomc... 08:52, 01 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Iwonka napisał(a)
Mam nadzieję, że kręgosłup Wojtka nieco odpoczął w niedzielę Nie ma nic gorszego niż ból w placach na początku sezonu.
Podziwiam chłopaków za te prace na wysokościach. To faktycznie trzeba mieć w genach. Ja taki cykor jak ty, nogi z galarety już na drugim piętrze
Mam nadzieję, że ten tydzień osuszy nam nieco nasze działki. U mnie też mocno chlupie. Ale w sumie to dobrze, rośliny nie mają sucho.
Czytam, że ptactwo powoli się szykuje. Super, salony prawie gotowe

Wczoraj był w stanie ze mną iść oglądać więc nie jest tak najgorzej, że ruszyć się nie może( a bywało sama wiesz)i oby szybko przeszło bo musimy siatkę założyć w tym tygodniu, w przyszłym tygodniu pierwsze ptaki będą tak myślę.....
W tempie przyspieszonym mam sprzątanie rabat w tym tygodniu bo ściółkę muszę naprodukować dla nich.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 09:49, 01 mar 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10263
Mój ojciec był zapalonym gołebiarzem, ale diamentowych nigdy nie miał, dlatego pewnie i ja ich nie znam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:52, 01 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82007
Basieksp napisał(a)
Mój ojciec był zapalonym gołebiarzem, ale diamentowych nigdy nie miał, dlatego pewnie i ja ich nie znam

To gołąbki z AustraliiO połowę mniejsze niż nasze krajowe, na zdjęciach w necie średnio mi się podobały, ale jak zobaczyłam na żywo....miłość od pierwszego wejrzenia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alija 17:52, 01 mar 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
sylwia_slomczewska napisał(a)

To gołąbki z AustraliiO połowę mniejsze niż nasze krajowe, na zdjęciach w necie średnio mi się podobały, ale jak zobaczyłam na żywo....miłość od pierwszego wejrzenia


Widzę, że już wszystko zaplanowane, jacy mieszkańcy zasiedlą ptasi hotel. I t to jeszcze jakieś rarytasiki zagraniczne?
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies