Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 19:25, 23 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994
Rumianka napisał(a)
Piękne te pierwiosnki ząbkowane...oczy mi wyłażą, a nie mam gdzie posadzić, bo innych pierwiosnków mam dużo, bo ciągle dzielę...

Ja mam w planie też podzielić kilkaPrymule mam głównie te sklepowe, a one później kwitną u mnie, teraz kwitną te o drobniejszych kwiatuszkach, a tych nie mam dużo jak na tak wielki ogród, w zasadzie tylko w podwórku na rabacie pod okienkiem na stodole i na tej z dmuchawcem na dużym kilka i tyle. W tym roku lekarskiego nasadziłam w łące będzie się siał mam nadzieję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 20:01, 23 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Sylwuś jeszcze raz dziękuję -wiesz za co

na bieżąco zaglądam ,ale nie nadążam z pisaniem
fajne zakupy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 20:31, 23 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994
Magleska napisał(a)
Sylwuś jeszcze raz dziękuję -wiesz za co

na bieżąco zaglądam ,ale nie nadążam z pisaniem
fajne zakupy

Madzia forum osiągnęło wiosną ponownie etap gdzie nie wyrabiam by wszędzie zajrzeć codziennie nie mówiąc o pisaniuNiech rosną i smakują, teraz ich nie cięłam nisko żeby się przyjęły, ale za rok ciachnij tak na 15-20cm max wtedy owocują później, ale owoce bez robaków i do mrozów
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 20:39, 23 kwi 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Ładniutkie te pierwiastki, widać że sprzedawca zadbał o dobre też zapakowanie roślinek a to duży plus wiosna przyszła to i ruch na wątkach się większy zrobił, że nadrobić trudno czasami... buziaczki, my zaczynamy walkę z ogrodzeniem, tylko niech się ta pogoda ustabilizuje bo zimno jak nie wiem co... bŕrrrr
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Ogrodowy_Kal... 20:47, 23 kwi 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
W ogrodzie z dzieciństwa pierwiosnki rosły jak głupie. Były niezniszczalne. Niestety był moment że moda na nie minęła i mama posadziła coś innego. Wiele bym dał żeby teraz po latach wykopać je do siebie
Piękne są te Twoje, oby Ci pięknie rosły. Pozdrawiam
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
sylwia_slomc... 20:50, 23 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994
Monia81 napisał(a)
Ładniutkie te pierwiastki, widać że sprzedawca zadbał o dobre też zapakowanie roślinek a to duży plus wiosna przyszła to i ruch na wątkach się większy zrobił, że nadrobić trudno czasami... buziaczki, my zaczynamy walkę z ogrodzeniem, tylko niech się ta pogoda ustabilizuje bo zimno jak nie wiem co... bŕrrrr

Zaklinajmy tą pogodę to może się odmieni....a w lecie pewnie będziemy kropli deszczu wyglądać....ech.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:51, 23 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)
W ogrodzie z dzieciństwa pierwiosnki rosły jak głupie. Były niezniszczalne. Niestety był moment że moda na nie minęła i mama posadziła coś innego. Wiele bym dał żeby teraz po latach wykopać je do siebie
Piękne są te Twoje, oby Ci pięknie rosły. Pozdrawiam

Moja babcia w ogródku też miałaUrocze są
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
elzbieta 21:34, 23 kwi 2021

Dołączył: 31 maj 2017
Posty: 7
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ciekawe czy w tym roku zakwitną...



A cóż to?
sylwia_slomc... 21:46, 23 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994
elzbieta napisał(a)


A cóż to?

Szachownica perska
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 21:59, 23 kwi 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Będę ją u Ciebie obserwował bo co prawda u mnie są dużo wyższe ale takie rachityczne jakieś. Nie rosną prosto tylko kręcą. A cebule miały ogromne.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies