Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Rumianka 15:43, 17 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
sylwia_slomczewska napisał(a)



BAJECZKA...tu trzeba by cytować co drugą fotkę, bo tak jest cudnie... ja ciągle pamiętam te pierwsze roślinki, takie malizny, a obecnie już górują nad ogrodem...a niebawem będzie park... Jesień przecudnie ubrała drzewa i krzewy w kolorowe sukienki, jest co podziwiać..
Prace remontowe podpatruję i podziwiam... Przypomina mi się nasz remont sprzed 7 lat (o rany, to już 7 lat?) gdy wypruwaliśmy ze ścian sypiące się fragmenty, remontowaliśmy dosłownie wszystko, z instalację elektryczną włącznie...zostawały jedynie okna, bo już odrobinę wcześniej były wymienione. Po zakończeniu remontu zrobiliśmy wielkie UFF! Z serca, z myśli i z portfela...a to już minęło 7 lat...jak ten czas leci.

Sylwia, Wy też będziecie odpoczywać po tym wszystkim...z wielką radością Tego Wam życzę.
Pozdrawiam
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 19:09, 17 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
DariaB napisał(a)
Sylwia prace remontowe w domu widać przysłowiowym "gołym okiem". Bardzo fajne karmniki, zwłaszcza ławeczka mi się podoba

Dwa pomieszczenia z grubsza za nami i zaczęte kolejne, jeszcze rok co najmniej nam zejdzie nim na starej części domu skończymy potem wykończeniówka i budowa drugiej części
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:11, 17 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Rumianka napisał(a)

Cóż to za klonik?

To klon ściętolistny.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:17, 17 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Rumianka napisał(a)

BAJECZKA...tu trzeba by cytować co drugą fotkę, bo tak jest cudnie... ja ciągle pamiętam te pierwsze roślinki, takie malizny, a obecnie już górują nad ogrodem...a niebawem będzie park... Jesień przecudnie ubrała drzewa i krzewy w kolorowe sukienki, jest co podziwiać..
Prace remontowe podpatruję i podziwiam... Przypomina mi się nasz remont sprzed 7 lat (o rany, to już 7 lat?) gdy wypruwaliśmy ze ścian sypiące się fragmenty, remontowaliśmy dosłownie wszystko, z instalację elektryczną włącznie...zostawały jedynie okna, bo już odrobinę wcześniej były wymienione. Po zakończeniu remontu zrobiliśmy wielkie UFF! Z serca, z myśli i z portfela...a to już minęło 7 lat...jak ten czas leci.

Sylwia, Wy też będziecie odpoczywać po tym wszystkim...z wielką radością Tego Wam życzę.
Pozdrawiam

Porosło już wszystko co sadzone było pierwsze, ale są jeszcze drzewka, których prawie nie widać bo maluszki... Za kolejne 8 lat będzie las w ogrodzie
To remont mieliście prawie identyczny jak u nas może dożyjemy finiszu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
KasiaBawaria 09:15, 18 lis 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Alez wy pracowici.Az mi wstyd piekne wygladaja trawy
____________________
Zapraszam na kawe
sylwia_slomc... 10:44, 18 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
KasiaBawaria napisał(a)
Alez wy pracowici.Az mi wstyd piekne wygladaja trawy

Czy pracowici....chyba jak każdy. Jak jest coś do zrobienia to robimy bo samo się nie zrobi przecież
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:59, 18 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Za oknami śnieg i mróz a jeszcze ostatnie fotki nie pokazywane, cos tam jeszcze kwitło coś liście miało. Dawno nie było zimy tak wcześnie...
cykane jeszcze przed wiązaniem traw



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:09, 18 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129



temu się coś pomyrdało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:14, 18 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:17, 18 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129


____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies