Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 22:51, 16 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Emuś z synem opróżnili z liści rynny

ostatnie chyba koszenie trawników w tym sezonie

wierzbówka z zamulonego oczka powyrywana

ciut lepiej, ale marzę by doprowadzicćten teren po powodzi do porządku tylko stale czasu brak
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:55, 16 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Warzywnik uprawiony, chodnik by pasowała ponownie oplewić z chwastów...

masakra jak zarasta wszystko co było zamulone


woliera zafoliowana bo chłody idą
Z synem do pomocy wiązałam trawy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:58, 16 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
W tym roku tylko snopki na wyplatanie warkoczy czasu brak



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:03, 16 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150

potem jeszcze trawy dostały kokardki




____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 23:32, 16 lis 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6829
Zaglądam
I tak mi przyszło do głowy, że jeszcze trochę życia przed nami (oby ), a jestem ciekawa czy kiedyś zajrzę do Twojego wątku i przeczytam:
"wstałam rano, wszystko ogarnięte, remontować już nie ma co, muszę pomyśleć, w którym miejscu ogrodu najlepiej się ułożyć z książką/gazetą/własnymi myślami"
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
sylwia_slomc... 00:21, 17 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Magara napisał(a)
Zaglądam
I tak mi przyszło do głowy, że jeszcze trochę życia przed nami (oby ), a jestem ciekawa czy kiedyś zajrzę do Twojego wątku i przeczytam:
"wstałam rano, wszystko ogarnięte, remontować już nie ma co, muszę pomyśleć, w którym miejscu ogrodu najlepiej się ułożyć z książką/gazetą/własnymi myślami"

Haa ha ha Marzenia dobra rzecz i dobrze mieć Ja nawet jak mi się coś o ogrodzie śni to z reguły coś tam w nim robię, albo właśnie nie zrobiłam i pilnie muszęA z drugiej strony to może by się stawy zastały gdybym przestała nimi ruszać, a tak przynajmniej jakieś tam smarowanie w nich jest
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Joku 10:54, 17 lis 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12204
Cześć Sylwia! Podczytuję od czasu do czasu (ostatnio coraz częściej), podziwiam zapał do tworzenia ogrodu, konsekwencję w jego urządzaniu, współczuję nawiedzających was powodzi. A ostatnio podglądam jak remontujecie domek, lubię bardzo takie relacje. Życzę dużo sił do opiekowania się Babcią.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
sylwia_slomc... 11:54, 17 lis 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Joku napisał(a)
Cześć Sylwia! Podczytuję od czasu do czasu (ostatnio coraz częściej), podziwiam zapał do tworzenia ogrodu, konsekwencję w jego urządzaniu, współczuję nawiedzających was powodzi. A ostatnio podglądam jak remontujecie domek, lubię bardzo takie relacje. Życzę dużo sił do opiekowania się Babcią.

Miło mi Jolu, że zaglądasz. Często mijamy się na różnych wątkach od dawna. Ja do Ciebie też parę razy zajrzałam, ale ostatnio mam zaległości po wątkach spore z braku czasu, liczę na to, że zimą trochę ponadrabiam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
DariaB 13:23, 17 lis 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Sylwia prace remontowe w domu widać przysłowiowym "gołym okiem". Bardzo fajne karmniki, zwłaszcza ławeczka mi się podoba
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Rumianka 14:27, 17 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10289
sylwia_slomczewska napisał(a)


Cóż to za klonik?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies