Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 20:13, 20 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
KZ_Asia napisał(a)
Cześć Kochana lecicie z pracami niczym tajfun... remonty się dzieją, ogród zaczyna budzić się do życia. Kolory bajeczne. Drewniana ściana stodoły pokryła się piękną patyną, dla mnie bomba Ściskam mocno

Kogórz to moje łocy uźrały Lotomy bo my takie popertańce som Robota sie w renkakch samiuśka poli. My nie usiedzimy na cterech literach, przeca nos znosz i wisz
Fajniuśko uwidzieć buźka ze stary Ekipy fłorumowy. Przemo sie juz downo wymiksuwoł, a Cie tyz downo nie bywało. Ino juz na tak dugo nie znikoj nigdzia. Obicoj
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Martka 20:40, 20 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Sylwia, to jest Ogarnianie przez duże "O" Podziwiam! I łączka krokusową się zachwycam, remontowymi postępami cieszę, zachodami słońca upajam, kwiecie wszelakie podziwiam i miejsce pod szklarenkę także Pozdrawiam!
Kordina 21:37, 20 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
U Ciebie Sylwia to same seriale, bardzo lubię serial remontowy, ogrodowy to wiadomo, a zwierzęcy swoją drogą
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Magleska 21:41, 20 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18391
Sylwuś ile już piękności kwitnie podziwiam ogrom prac
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gosialuk 22:59, 20 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Prawdziwa wiosna już do ciebie zawitała. Krokusiki śliczne. W końcu weekend był przyjemny ogrodowo.
Czytałam u Ani, że do Rzeszowa na targi nie możecie się wybrać. Szkoda.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
edi75 08:18, 21 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2039
Sylwia Ogrom prac już zostało wykonane. Widać kolorki w ogrodzie. Urzekły mnie zwłaszcza irysy niebieskie i fioletowe i jeszcze wawrzynek .No i ciemierniki które uwielbiam.
Widzę zmiany będą też w domu..remont
Pozdrawiam
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
malgorzata_s... 16:49, 21 mar 2023


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Zaglądam po śnie zimowym a tu szał jak zwykle Pozdrawiam serdecznie Buziak
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
KZ_Asia 16:54, 21 mar 2023


Dołączył: 28 paź 2021
Posty: 159
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kogórz to moje łocy uźrały Lotomy bo my takie popertańce som Robota sie w renkakch samiuśka poli. My nie usiedzimy na cterech literach, przeca nos znosz i wisz
Fajniuśko uwidzieć buźka ze stary Ekipy fłorumowy. Przemo sie juz downo wymiksuwoł, a Cie tyz downo nie bywało. Ino juz na tak dugo nie znikoj nigdzia. Obicoj

Przemo teraz instagramy podbija ja postaram się być częściej. Mało wiary ze starej eki się ostało
____________________
Asia Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Alija 17:01, 21 mar 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8699
Sylwia, u Ciebie to jest wszystko, co tylko może o tej porze w ogrodzie kwitnąć, ogromna różnorodność roślin,
jest co podziwiać.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Kasiapod 19:34, 21 mar 2023

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Wiosna w twoim ogrodzie na całego, a polanka krokusowa cudna
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies