sylwia_slomc...
23:33, 23 cze 2026
Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Skończyłam dzisiaj szarpać ostatnia rabatę z chwastu i całe szczęście bo już mi bark mocno doskwiera
Em jeszcze szarpie w tamie. Ja jutro trzeci raz w tym sezonie musze opryskać drogę wjazdową i brać się za plewienie warzywnika i przycinkę żywopłotu grabowo bukowego. Zaczyna mnie to jego cięcie przerażać, a w zasadzie tempo jego wzrostu i przyrostu. Już jest porządnie ukorzeniony, w tym roku wody w ziemi na razie opór, rośnie wszystko jak szalone.