Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Krakus 21:01, 26 cze 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
Dorota123 napisał(a)
Przez chwilę nawet udało się zgrupować towarzystwo, ale zaraz każdy szedł w inne kolorowe i pachnące miejsce.






fajna ekipa Cie odwiedziła a i Dorota super zdjęcia i relację zostawiła..niby raz byłem ale ogrodu nie poznaje o każdej porze roku co innego można u Was zobaczyć...
śladu po powodzi nie ma...wszyscy wierzyli w Was że sie uda wrócić do stanu rzeczy przed tą tragedią i sie nie zawiedli...
____________________
Zielonym do góry...
sylwia_slomc... 22:14, 26 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Dorota123 napisał(a)
Kawał roboty zrobiliście, a jak pomyślę o tym Twoim podlewaniu to aż mi Ciebie bardzo żal. 4 godziny nosiłaś wodę do ogrodu, pewnie na siłowniach nie wyleją tyle potu co podczas pracy w ogrodzie w taki upał.
Za miłe słowa bardzo dziękuję.

Dziś mniej więcej tyle samo podlewałam, Chłopaki wodę donosili, a ja lałam rabatę przy dmuchawcu i wiatraku, a potem jeszcze dwie godziny w podwórku, a i tak tylko połowę podlałam, choć tam z węża i jeszcze calutki warzywnik, wszystko mdleje od upału, ale u nas w słońcu 50 stopni przekroczyła temperatura. Mój termometr więcej nie pokazuje sąsiadka mówi, że jej pokazywał czujnik 61 stopni w słońcu, nie wiem czy to możliwe, faktem jest, że wytrzymac się na polu nie dało, a u mnie skali brakło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:17, 26 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Krakus napisał(a)


fajna ekipa Cie odwiedziła a i Dorota super zdjęcia i relację zostawiła..niby raz byłem ale ogrodu nie poznaje o każdej porze roku co innego można u Was zobaczyć...
śladu po powodzi nie ma...wszyscy wierzyli w Was że sie uda wrócić do stanu rzeczy przed tą tragedią i sie nie zawiedli...

Chyba musisz znów przyjechaćMasz najbliżej, a najrzadziej zagladasz, ale rozumiem, że rodzinka i praca absorbują Twój czas
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Doranma 23:25, 26 cze 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Dobrze, że przed nami dwa chłodniejsze dni, to i rośliny i my odpoczniemy. Oby popadało, ale spokojnie ...
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Krakus 23:36, 26 cze 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
sylwia_slomczewska napisał(a)

Chyba musisz znów przyjechaćMasz najbliżej, a najrzadziej zagladasz, ale rozumiem, że rodzinka i praca absorbują Twój czas
no z Twoim wątkiem nie nadażam,,,z innymi tez nie bo tak jak napisałaś Rodzinka absorbuje czas..ale wakacje to może troche więcej będzie wolnego...więc czuję sie zaproszony
Ty też masz blisko do mnie więc zapraszam po drodze raczej nie do ogrodu bo dopiero poczatki ale na pewno bys sporo doradziła
____________________
Zielonym do góry...
sylwia_slomc... 23:40, 26 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Doranma napisał(a)
Dobrze, że przed nami dwa chłodniejsze dni, to i rośliny i my odpoczniemy. Oby popadało, ale spokojnie ...

O tak spokojnego deszczu nam bardzo potrzeba.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
dana1s 08:34, 27 cze 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Sylwuś super spotkanie, żałuję że nie mogłam być. Mam nadzieję, że w końcu się uda
Miło popatrzeć na Wasze uśmiechnięte buźki. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!!

Ogród bujny i kolorowy, wydaje się być już taki dorosły. Za dwa lata schowasz się w cieniu drzew
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sylwia_slomc... 10:17, 27 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
dana1s napisał(a)
Sylwuś super spotkanie, żałuję że nie mogłam być. Mam nadzieję, że w końcu się uda
Miło popatrzeć na Wasze uśmiechnięte buźki. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!!

Ogród bujny i kolorowy, wydaje się być już taki dorosły. Za dwa lata schowasz się w cieniu drzew
Może innym razem termin spasuje Tego cienia to bardzo brakowało szczególnie ostatnio na dużym ogrodzie, bo w podwórku mam nawet za dużo przez tego orzecha sąsiadowego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:19, 27 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Krakus napisał(a)
no z Twoim wątkiem nie nadażam,,,z innymi tez nie bo tak jak napisałaś Rodzinka absorbuje czas..ale wakacje to może troche więcej będzie wolnego...więc czuję sie zaproszony
Ty też masz blisko do mnie więc zapraszam po drodze raczej nie do ogrodu bo dopiero poczatki ale na pewno bys sporo doradziła

Jak ostatnio z dziewczynami do Agatki pojechałyśmy z radami to się za głowę złapała, na pewno tego chcesz?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anabuko1 11:24, 27 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
Dorota123 napisał(a)
W domku jest cała różnorodność, mnie bardzo spodobała się dziergana na szydełku.... co to właściwie jest?



Ogród zachwyca bogactwem roślin i najróżniejszej biżuterii ogrodniczej.




Oj, pięknie tam Sylwuś ma. .O każdej porze roku.
Lilie , liliowce, to jest co co i ja bardzo lubię
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies