Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 01:03, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
AniazUroczyska napisał(a)
W takim oświetleniu wszystko jeszcze bardziej pięknieje!
O szkarłaty i ja się uśmiecham, chyba już gdzieś tam jestem zapisana w kajeciku

No ba
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosiek33 06:04, 01 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Pełna podziwu oglądam jak znowu ogród nabiera ogłady i za chwilę nawet te najbardziej doświadczone kawałki z powrotem wypięknieją
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 09:50, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Gosiek33 napisał(a)
Pełna podziwu oglądam jak znowu ogród nabiera ogłady i za chwilę nawet te najbardziej doświadczone kawałki z powrotem wypięknieją

A ja najbardziej się boję żeby nie było tak, że ledwo skończymy sprzątać i znowu przyjdzie niechciane...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AniazZielone... 13:56, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Sylwia, nadrabiam dzisiaj zaległości w domu, mam chwilę to i tu zajrzałam, a tu tyle się dzieje Żywopłot z ketmii będzie śliczny, jak urośnie, zastanawiam się gdzie wcisnę u siebie, bo też mi się rozsiały. Pięknie masz, chwastami się nie przejmuj, ja ostatnio wyrywałam tylko te największe
Nie kracz o niechcianym, myśl pozytywnie
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Urszulla 14:35, 01 wrz 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wytyczone, obsiane, podlane....jak nie narobi znowu dziadostwa to obstawiam, że za jakieś dwa trzy tygodnie druga strona do roboty będzie

tu gdzie to jasne bedzie łąka, a przy samej donicy po długości dalie te co teraz w niej posadzone na tymczasie były

druga łąka będzie tak ja te nabite paliki

to już błogi widok, a jeszcze jak się zazieleni.....teraz jeszcze tylko codziennie ze dwie godzinki podlewania

a na wiosnę trzeba będzie przy liliowcach odgrzebać obrzeża z cegły spod mułu....



Wygląda jakbyś ogród nowy zakładała fajnie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 15:41, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
AniazZielonegoWzgorza napisał(a)
Sylwia, nadrabiam dzisiaj zaległości w domu, mam chwilę to i tu zajrzałam, a tu tyle się dzieje Żywopłot z ketmii będzie śliczny, jak urośnie, zastanawiam się gdzie wcisnę u siebie, bo też mi się rozsiały. Pięknie masz, chwastami się nie przejmuj, ja ostatnio wyrywałam tylko te największe
Nie kracz o niechcianym, myśl pozytywnie

Zastanawiam się czy ktoś ma taki żywopłot z ketmi.....chciałabym mój utrzymać na wysokość pół uda....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:43, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Urszulla napisał(a)



Wygląda jakbyś ogród nowy zakładała fajnie.
Ula bo na tej zalanej części to troche tak jest, że od nowa trzeba założyć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 21:09, 01 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Ciekawa jestem czy hibiskusy jednego koloru posadziłaś?
Ja swoje wyprowadzam na pniu,jako żywopłot nie mam doświadczenia.Ale one tak szybko rosną jak już dobrze się przyjmą,że cięcie pewnie częste będzie.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
AniazZielone... 21:14, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
sylwia_slomczewska napisał(a)

Zastanawiam się czy ktoś ma taki żywopłot z ketmi.....chciałabym mój utrzymać na wysokość pół uda....

Sylwia, mam szpaler z kilku letni, ale one były przesadzane jako większe rośliny. Jak je będziesz cięła do wysokości uda, to może być kiepsko z kwitnieniem. Chyba, że będziesz cięła na wiosnę i po kwitnieniu, to będą kwiaty, ale bardziej się będą rozrastać
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
sylwia_slomc... 21:25, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
anpi napisał(a)
Ciekawa jestem czy hibiskusy jednego koloru posadziłaś?
Ja swoje wyprowadzam na pniu,jako żywopłot nie mam doświadczenia.Ale one tak szybko rosną jak już dobrze się przyjmą,że cięcie pewnie częste będzie.

Jednego koloru, na efekt sierpniowy, wtedy mi koloru brak na bylinówkach, nie żeby całkiem, ale ogród ma takie wyciszenie i dlatego myślę, że może być fajnie do tego mam hibiskusy posadzone piniżej łąki to tu będzie jakby nawiązanie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies