Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 22:24, 31 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Wytyczone, obsiane, podlane....jak nie narobi znowu dziadostwa to obstawiam, że za jakieś dwa trzy tygodnie druga strona do roboty będzie

tu gdzie to jasne bedzie łąka, a przy samej donicy po długości dalie te co teraz w niej posadzone na tymczasie były

druga łąka będzie tak ja te nabite paliki

to już błogi widok, a jeszcze jak się zazieleni.....teraz jeszcze tylko codziennie ze dwie godzinki podlewania

a na wiosnę trzeba będzie przy liliowcach odgrzebać obrzeża z cegły spod mułu....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 22:31, 31 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
ilekroć oglądam ile roboty wkładacie, ile potraficie za jeden dzień zrobić, zastanawiam się jak to możliwe??? Ja dzisiaj już drugi dzień mały Przedogródek plewię a i to nie jest skończone.
Efekty Waszej pracy u Was widać. Wszyscy podziwiają
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 22:35, 31 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Wacław gdybys zobaczył jakie mam teraz rabaty zarośnięte..... głowa mnie boli na samą myśl ile na kolankach spędzę....hmmmm w sumie na myśl powinny mnie bolec kolanka nie głowa nie?
Ale po dzisiejszym dniu lżej na sercu, że do wygladu stopniowo wraca, teraz tylko wszystko złe precz, a kysz jak najdalej od ogrodu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 22:36, 31 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale roboty zrobiliście. Chwila moment i zmów będzie pięknie jak przed zalaniem, a nawet piękniej, bo łączki niwe dojdą. Sylwuś jak będziesz miała nasiona tych szarłatów, to tym razem się uśkuecham o nie, bo cudne.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Magara 22:43, 31 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Sylwia, siły Wam nieodmiennie zazdroszczę działajcie, ku pokrzepieniu dusz leniwych
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
basia3012 23:35, 31 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9449
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kocham mój ogród w takim świetle





Przepiękne widoki Sylwio, nie można się napatrzyć.Współczuję zalania. Może już unormuję się pogoda. Oby.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
AniazUroczyska 23:57, 31 sie 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
W takim oświetleniu wszystko jeszcze bardziej pięknieje!
O szkarłaty i ja się uśmiecham, chyba już gdzieś tam jestem zapisana w kajeciku
sylwia_slomc... 01:01, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Katkak napisał(a)
Ale roboty zrobiliście. Chwila moment i zmów będzie pięknie jak przed zalaniem, a nawet piękniej, bo łączki niwe dojdą. Sylwuś jak będziesz miała nasiona tych szarłatów, to tym razem się uśkuecham o nie, bo cudne.

Myślę, że się zawiążą Kasieńka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 01:02, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Magara napisał(a)
Sylwia, siły Wam nieodmiennie zazdroszczę działajcie, ku pokrzepieniu dusz leniwych

Żebyś Ty wiedziała jak mnie się czasem nie chce.....np. prasować
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 01:03, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
basia3012 napisał(a)


Przepiękne widoki Sylwio, nie można się napatrzyć.Współczuję zalania. Może już unormuję się pogoda. Oby.

Dziękuję Mam nadzieję, ze wróci do normy, chcoć wszędzie trąbią, że z roku na rok gorzej będzie.....to nie wiem...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies