Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 20:05, 22 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
zszywka napisał(a)
Przeczytałam o kociakach, strasznie mi przykro Sama straciłam psinkę w zeszłym roku, bardzo bolesne przeżycie wszak to rodzina...

A ogród czaruje

Tak to bardzo przykre
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 21:06, 22 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękne kolory pokazałaś z ogrodu, u mnie po przymrozkach poleciały wszystkie liście z drzew. ( aha mam tylko dwa orzechy, magnolię, i gruszkę)
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 22:57, 22 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Dorota123 napisał(a)
Piękne kolory pokazałaś z ogrodu, u mnie po przymrozkach poleciały wszystkie liście z drzew. ( aha mam tylko dwa orzechy, magnolię, i gruszkę)

Dorotko u mnie w tym tygodniu też liście na potęgę lecą i wszystkie pod koronę drzew więc może coś być z tą zimą co ją zapowiadają
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:58, 22 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Zapraszam Was na kolorową ucztę jesienną dla oka, na fotorelację z naszej muszkieterskiej wyprawy do barwnego ogrodu
https://www.ogrodowisko.pl/watek/10107-ogrod-w-brzoskwini-pod-krakowem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwonka 10:52, 23 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
sylwia_slomczewska napisał(a)

Śliczne jesienne kadry u ciebie I Babcia na spacerku
Sezon ogrodowy kończycie pięknie i spokojnie... Żal kociaka, szok, że tak nagle odszedł.
Zdjęcia z Brzoskwini super wyszły. Na następnej wycieczce porywam ci choć chwilę aparat by naszą Muszkieterkę sfocić



____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
sylwia_slomc... 12:37, 23 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Iwonka napisał(a)

Śliczne jesienne kadry u ciebie I Babcia na spacerku
Sezon ogrodowy kończycie pięknie i spokojnie... Żal kociaka, szok, że tak nagle odszedł.
Zdjęcia z Brzoskwini super wyszły. Na następnej wycieczce porywam ci choć chwilę aparat by naszą Muszkieterkę sfocić




No tak selfi nie lubię, a nie miał nam kto grupowego strzelićZdjęć sporo, ale wyprawa dzięki Tobie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasiek 13:42, 23 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Sylwia, Twoj ogrod, ubrany w jesien, jest przepieknyyyy...Cudny... Masz moze berberys erecta? Aaaaa i znalazlam u siebie zdjecie drzewa, kiedys pokazywalam zamkowy ogrod...Pytalas o nie...Teraz znalazlam nazwe. Jak pokopie w folderze to bede Cie wolac
____________________
Bawarka
sylwia_slomc... 15:30, 23 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Kasiek napisał(a)
Sylwia, Twoj ogrod, ubrany w jesien, jest przepieknyyyy...Cudny... Masz moze berberys erecta? Aaaaa i znalazlam u siebie zdjecie drzewa, kiedys pokazywalam zamkowy ogrod...Pytalas o nie...Teraz znalazlam nazwe. Jak pokopie w fo9lderze to bede Cie wolac

Dziękuję Kasiuależ masz pamięć dobrą, wołaj jeśli to nie problem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 16:14, 23 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękna fotorelacja z wypadu, jestem zachwycona tym ogrodem.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 20:09, 23 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Dorotko zdjęcia wiesz, że można wykadrować, nie pokazywałam tego co było zaniedbane, a niestety widać, że jedna osoba nie jest w stanie tym areałom podołać by wszędzie było zadbane, ale ja mam tą świadomość i jestem pod wrażeniem, że ogród udaje się utrzymać na takim poziomie jakim jest.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies