Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 00:53, 20 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Ja już marzę jaki bedzie jak to co teraz daje kolor urośnie:
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 06:54, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Sylwuś ...…. moc kolorów jesiennych u Was ...... cudowny poranek spędziłam w Szmaragdowej

Lara słodziak a jakie mądre spojrzeniezastanawia się co by tu spsocić ,albo co ta pańcia znowu wyprawia hihi

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
hankaandrus_44 07:15, 20 paź 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Pytasz o opuncję, nigdy nie miałam. Ale herbatę z dodatkiem opuncji piłam. Ale wyprodukowaną w fabryce. Podążając za tą wiadomością, myślę, że możesz spróbować ją ususzyć i potem dodawać do herbaty. Ale to tylko moje przypuszczenie.
Sylwio, podziwiam ogród, i Waszą determinację, żeby go utrzymać, i życzę zdrowia całej rodzinie. Pomyślności.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
kasia1 08:01, 20 paź 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Sylwia, wpadam jak zwykle z doskoku, bo ostatnio to już na nic czasu nie mam. Ale chciałam Ci tylko napisać, że pięknie u Ciebie, fajne zakupy zrobiłaś. Smutna historia z kociakami. Ja mam dużą kicię. Ale warto wiedzieć, że takie dziwne choróbska się pojawiają i że są też na nie lekarstwa, o których (niestety) czasami sami weterynarze nie wiedzą. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
sylwia_slomc... 09:57, 20 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Magleska napisał(a)
Sylwuś ...…. moc kolorów jesiennych u Was ...... cudowny poranek spędziłam w Szmaragdowej

Lara słodziak a jakie mądre spojrzeniezastanawia się co by tu spsocić ,albo co ta pańcia znowu wyprawia hihi

buziaki

Jak fotki robię to sobie pewnie myśli no nie znowu pstryka zamiast się ze mną pobawić
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 09:58, 20 paź 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Późna jesień u Ciebie też piękna.
U mnie już szaro ale i tak bardziej kolorowo niż przed O.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 09:59, 20 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
hankaandrus_44 napisał(a)
Pytasz o opuncję, nigdy nie miałam. Ale herbatę z dodatkiem opuncji piłam. Ale wyprodukowaną w fabryce. Podążając za tą wiadomością, myślę, że możesz spróbować ją ususzyć i potem dodawać do herbaty. Ale to tylko moje przypuszczenie.
Sylwio, podziwiam ogród, i Waszą determinację, żeby go utrzymać, i życzę zdrowia całej rodzinie. Pomyślności.

Dziękuję Hanuś Spytam może Alinke na FB jeszcze, od Niej w końcu dostałam te opuncje to powinna wiedzieć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:01, 20 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
kasia1 napisał(a)
Sylwia, wpadam jak zwykle z doskoku, bo ostatnio to już na nic czasu nie mam. Ale chciałam Ci tylko napisać, że pięknie u Ciebie, fajne zakupy zrobiłaś. Smutna historia z kociakami. Ja mam dużą kicię. Ale warto wiedzieć, że takie dziwne choróbska się pojawiają i że są też na nie lekarstwa, o których (niestety) czasami sami weterynarze nie wiedzą. Pozdrawiam serdecznie

Kasiu ja mam wątki do których z przyjemnością w zimie wrócę, jak czasu będzie więcej. Teraz tylko podgladam, a na pisanie już czasu brak, zachciało się psa trzeba sie nim zająć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:03, 20 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Waclaw napisał(a)
Późna jesień u Ciebie też piękna.
U mnie już szaro ale i tak bardziej kolorowo niż przed O.

Lubię te kolory teraz w ogrodzie, takie ładowanie akumulatorów przed szaro białym okresem zimy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 10:47, 20 paź 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21812
sylwia_slomczewska napisał(a)





Dla takich chwil motywacja do pracy rośnie. Podziwiam Was że odbudowaliście zniszczenia i ogród jest jak nowy
A piesa fajna
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies