Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Kasiolaaa 05:11, 08 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Sylwuś podziwiam was i jaaa za ogrom prac wielką pracowitosc pomimo przeciwnosci losu pieknie macie tak swojsko 40kg pesteczek ptaszkom robi wrazenie jak dla mnie bo ja nigdy nie kupowalam takich ilosci
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Milka 05:40, 08 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wiąże zaciskami najwyższe trawy bo mi potem przy zimowych wichurach wstążki po ogrodzie latały, ale wszystkie niższe zawsze wstażką, też szybko idzie Kusi mnie pozaplatać jak u Małej Mi, ale nie wiem czy czasu styknie

Mniejsze też mam chęć zapleść, ale giganty w żaden sposób się nie uda, nie wiem czy w dwójkę sobie poradzimy z wiązaniem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
MartaCho 07:49, 08 lis 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2204
Ależ pięknie! Wspaniałe takie są takie zdjęcia Czapki z głów, ile pracy trzeba było włożyć, żeby taki wspaniały efekt osiągnąć!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Mirka 08:42, 08 lis 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Sylwia porównania robią wrażenie Gratuluję pięknego ogrodu.Ciężka praca za wami a efekt WOW
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Pszczelarnia 11:03, 08 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
sylwia_slomczewska napisał(a)
Tą ostatnią w ogrodzie też poststawiłam


i jeszcze taką



Niesamowity wybór chryzantem w tym roku. Dużo nowości na rynku. Ja czekam aż do Polski dotrze chryzantema Red Spider Lady- czerwony pająk.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwia_slomc... 11:10, 08 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Kasiolaaa napisał(a)
Sylwuś podziwiam was i jaaa za ogrom prac wielką pracowitosc pomimo przeciwnosci losu pieknie macie tak swojsko 40kg pesteczek ptaszkom robi wrazenie jak dla mnie bo ja nigdy nie kupowalam takich ilosci

Kasiu dziękujemy
Ptasie w zeszłym roku zjadły 20kg więcej niż mam teraz, wiec pewnie trzeba będzie dokupić jeszcze
A prócz tego rożne inne ziarenka i orzeszki oraz smalczyk i słoninka....dokarmianie ptaków zima nie jest tanie jak się chce by miały do syta pokarmu na mrozie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:12, 08 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Milka napisał(a)

Mniejsze też mam chęć zapleść, ale giganty w żaden sposób się nie uda, nie wiem czy w dwójkę sobie poradzimy z wiązaniem

Ja już giganty w tym roku planuję powiązać na części bo w całości nie uda się na pewno, ale czy to się sprawdzi zobaczymyTak się zastanawiam czy istnieje taka opcja by traw jak się zestarzeją nie wykopywać tylko w pusty srodek dosadzić kolejną sadzonke by wypełniła.....próbował ktoś takiego rozwiązania?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:13, 08 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
MartaCho napisał(a)
Ależ pięknie! Wspaniałe takie są takie zdjęcia Czapki z głów, ile pracy trzeba było włożyć, żeby taki wspaniały efekt osiągnąć!

Ile pracy.....ano każdą wolną chwilę przy naszej powierzchni trzeba poświęcić na ogród....tak myślę, bo tak robimy, a robota zawsze jest i czeka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:15, 08 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Mirka napisał(a)
Sylwia porównania robią wrażenie Gratuluję pięknego ogrodu.Ciężka praca za wami a efekt WOW

Długo czekaliśmy by już być z ogrodem na tym etapie. Jak się kupuje większe rośliny to mniej czekania, ale nas przy większych koszty by zjadły
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 11:16, 08 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja już giganty w tym roku planuję powiązać na części bo w całości nie uda się na pewno, ale czy to się sprawdzi zobaczymyTak się zastanawiam czy istnieje taka opcja by traw jak się zestarzeją nie wykopywać tylko w pusty srodek dosadzić kolejną sadzonke by wypełniła.....próbował ktoś takiego rozwiązania?

Bez sensu.
Jak środek wygniwa, bokiem tworzą się nowe kępy, które odciąć szpadlem i lokować w nowe miejsce
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies