Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

gogo 18:15, 18 sty 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Mgdusko, masz bardzo klimatyczny ogród.
Nie mogłam nie dojrzeć wypasionych roślin, a między nimi żwir i kamienie, mój styl.
Domek z zielonym dachem super.
Czekam na ciąg dalszy historii ogrodu i na zdjęcia.
Pozdrawiam
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
hanka_andrus 18:30, 18 sty 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zadowolenia z bytności na forum i pogłębiania wiedzy ogrodowej wśród przyjaciół.
Niech Tobie wszystko się zieleni od wiosny do jesieni!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mariposa 20:43, 18 sty 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Witaj, Mgdusko. Fajna nazwa wątku. Lubisz pokrzywy?
____________________
Ela Motylogród
Mgduska 20:45, 18 sty 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Już mi się tu między Wami podoba
____________________
Sałatka pokrzywowa
Rumianka 22:05, 18 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10223
Przybiegłam i ja na przywitanie i spróbowanie sałatki pokrzywowej...zapowiada sie ciekawie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agania 22:58, 18 sty 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jak u Ciebie ślucznie...iryski i por na powitanie...super
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mgduska 22:39, 19 sty 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Dziękuję Wam wszystkim za tak miłe powitanie, aż się rumienię
Od razu się przyznam, skąd nazwa wątku. Jasne, że lubię pokrzywy - ja i moje roślinki też; ja pijam herbatkę, a ogród gnojówkę . Czasem, kiedy wpada do mnie moja siostra, narzeka, że u mnie jak zwykle - zamiast pachnieć kwiatami, to wiadomo czym... Ale ja jestem bardzo dumna z każdego koktajlu przygotowanego dla ogrodu, chociaż kiedyś wyprodukowałam gnojówkę z granulowanego obornika - i ten zapach to już zdecydowanie ciężki kaliber, więc ostrożnie ! Ale nazwa pochodzi bezpośrednio od nazwy ulicy - na całym osiedlu panują zioła, a sałatka - bo misz-masz i kolorowo!
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 22:43, 19 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33345
Witaj na forum Fajna nazwa watku. Podobaja mi sie zwirowe sciezki, naturalne nasadzenia i domek z zielonym dachem. Bede zagladac
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 22:59, 19 sty 2019


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Biegam po Waszych ogrodach, które są takie skończone i dojrzałe... Przyznam, że przez parę lat podczytywania forum już baaardzo dużo się dowiedziałam - szczególnie o różach, które mnie najbardziej kręcą, ale mój ogród to jednak niemowlak w tym towarzystwie
Jest natomiast szansa, że niedługo będę mogła wykonać parę zdecydowanych kroków do przodu, bo po półtorarocznym czekaniu na fachowca być może na wiosnę uda się postawić ogrodzenie od frontu i zrobić podjazd i te wszystkie ciężkie sprawy, które sprawią, że nasza posesja przestanie wyglądać jak porzucona - może nawet niektórzy właściciele przestaną wyprowadzać swoje pieski na nasze przedpłocie? Szansa jest!
O różach zaczęłam, to niech już leci - po kolei, od najbardziej ukochanych:
____________________
Sałatka pokrzywowa
dana1s 23:03, 19 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Masz taki lekki język, powinnaś pisać książki
My ogrodzenie z braku fachowców postawiliśmy sami
Czekam na róże
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies