Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ja też zaczynam:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ja też zaczynam:)

lenka 00:36, 05 wrz 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
O jak dawno nie zaglądałam do swojego wątku a tu tylu miłych gości
Moniiko, Joasko, Pszczelarnio dziękuję za odwiedzinki i miłe słowa, miło mi ,że Wam się podoba moja rabata

A tymczasem zobaczcie jak mojemu grujecznikowi urosły liście...(spójrzcie na czubek drzewka po lewej)

Normalnie miał wszystkie jednakowo drobne a te nowe jakieś takie wielkie są...hmmm...
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Joaska 08:04, 05 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Ja bym tą gałązkę ucięła żeby nie zdominowała krzaczka, bo to chyba jakis mutant jest ale dopytaj Danusi co ona radzi.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Pwl 19:21, 05 wrz 2012


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
A czy to jest nowy pęd? W donicy często niektóre rośliny mogą mieć małe listki dlatego jak już dostał
nowe podłoże i zaczął puszczać korzenie to i zaszalał z liśćmi Ja bym nic nie robił, niech sobie rośnie
tak jak ma na to ochotę Grujecznik to piękne drzewo.
____________________
paweł
diabelek1104 10:53, 07 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 40
Pozwolilam sobie wprosić się na Twoją stronkę. Fajnie u Ciebie, a ja jestem w polu, Też bym chciala mieć ładny kącik z roślinami, ale jestem świadoma, że pośpiech jest zabroniony, chcą kiedyś cieszyć się tym co za oknem będzie rosło.

Czy możesz zdradzić ile kosztuje projekt Garden Puzle.

Pozdrawiam.
____________________
"To prawda, że żadne drzewa nie sięgną nieba, ale za bardzo się staramy, żeby ich w ogóle nie było. "
lenka 00:32, 08 wrz 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
diabelku1104 witam Cię serdecznie w moim skromnym wątku Ta rabatka to mały fragment mojego ogrodu ale niestety wykończenie domu pochłonęło większość funduszy i tylko tyle udało mi się zrobić w tym sezonie..Rabatka niewielka ale jak już pisałam wcześniej bardzo jestem z niej zadowolona- ale nie mogło być inaczej wszak inspirowana Danusiowymi realizacjami
Pośpiech przy tworzeniu ogrodu faktycznie nie jest wskazany, ważne by mieć jakiś pomysł, przelać go na papier a potem być konsekwentnym w realizacji.... Tu na Ogrodowisku znajdziesz mnóstwo inspiracji i do wiosny na pewno znajdziesz pomysły na własne rabaty
Z Gardenpuzzle można korzystac bezpłatnie- po więcej szczegółów odsyłam na stronkę.
Pozdrawiam
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 00:38, 08 wrz 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Pwl napisał(a)
A czy to jest nowy pęd? W donicy często niektóre rośliny mogą mieć małe listki dlatego jak już dostał
nowe podłoże i zaczął puszczać korzenie to i zaszalał z liśćmi Ja bym nic nie robił, niech sobie rośnie
tak jak ma na to ochotę Grujecznik to piękne drzewo.


Tak, tak to są już nowe pędy, które wypuścił juz w gruncie, nie będę ich obcinać, zobaczymy wiosną. Mam tylko nadzieję,że już nie będzie bardziej szalał i większych liści nie będzie miał

____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
diabelek1104 11:06, 08 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 40
Przeglądałam Gardenpuzle i owszem są darmowe projekty, ale tylko na ich scenerii. Gdy chciałam zrobić projekt na moim zdjęciu to niestety musiałabym zapłacić 69zł. Naprawdę nie wiem jak skorzystać z tego programu
____________________
"To prawda, że żadne drzewa nie sięgną nieba, ale za bardzo się staramy, żeby ich w ogóle nie było. "
ewalm 14:22, 08 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Diabełku, możesz rysować w Paint na własnym wzdjęciu, jeżeli wiesz jaki pokrój mniej więcej mają rośliny, których posadzenie rozważasz.
____________________
Ogródek na trzy lata
lenka 22:54, 08 wrz 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
W Gardenpuzzle jeżeli chcesz wgrywać własne zdjęcia to niestety musisz wpłacić w.w. kwotę ale opłata jest jednorazowa.
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
diabelek1104 23:45, 08 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 40
Dzięki. Jednak sama coś spróbuję stworzyć, a może ktoś troszkę mi pomoże. Czas pokaże. Dobrej nocy.
____________________
"To prawda, że żadne drzewa nie sięgną nieba, ale za bardzo się staramy, żeby ich w ogóle nie było. "
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies