Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Niedzielny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Niedzielny ogród

agla 21:33, 11 mar 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 226
Aurelllia napisał(a)
Witaj Bardzo fajny nowoczesny ogród tworzysz

Dziękuję - idzie powoli, ale ważne, że do przodu
____________________
Aga Niedzielny ogród
Zuzka25 22:12, 11 mar 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Witaj. Cieszę się,że trafiłam na Twój wątek i to jeszcze na początku, bo później, jak wszystko się rozkręci, to ciężko nadrobić. Bardzo ładny ogród tworzysz. Kupowałaś nie dawno ciemierniki?
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Nowalijka 22:43, 11 mar 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
agla napisał(a)
I zdjęcia z ostatniego lata - w miejscu kilku Żurawek pojawiła się hakone, doszły bukszpany, które się kulkują i trzmieliny na pniu.
W tym roku chyba będę się żegnała z żurawkami, bo co chwilę mi jakaś wypada. Jeśli chemia nie podziała, to zaprzyjaźnię się z hostami


Dzień dobry Aga, wpadlam do Ciebie na chwilę, zapoznaję się z wątkiem. Fajnie ze masz czreronoznych przyjaciół. Ja uwielbiam hosty, bukszpan a hakone zamówiłam, nie mogę się doczekać dostawy, choć u nas właśnie pada śnieg. Odwiedzam i zwiedzam Twój ogród dalej.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
koliber 08:34, 12 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Świetny ogród tu powstaje A dekoracje doniczkowe miodzio Będę zaglądać
____________________
Zielona przestrzeń
agla 18:41, 12 mar 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 226
Dziewczyny, dziękuję Wam za miłe słowa
Zuzka - na szczęście u Ciebie tylko 50 kilka stron - to też chyba ogarnę od początku
Tego najbardziej kwitnącego ciemiernika kupiłam prawie 3 tygodnie temu, a pozostałe (docelowo pójdą do ogrodu) - w piątek.
A wczoraj dokupiłam sobie bratki - byłam jedynym klientem w centrum, padał śnieg, ale panie mnie tam znają, to wiedzą, że ja mam nierówno pod sufitem
Ela - ja też uwielbiam hosty, ale na razie nie mam za wiele, bo mój ogród na polu kukurydzy powstaje i hosty nie dają rady na patelni. Hakone super, ale się spieszy się z przyrostami
Koliber - doniczki to jest to co lubię najbardziej

____________________
Aga Niedzielny ogród
agla 20:37, 12 mar 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 226
Widzę - bardzo po polsku tu napisałam Miało być, że hakone nie spieszy się z przyrostami.
____________________
Aga Niedzielny ogród
Nowa12 23:12, 12 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
agla napisał(a)
Dziewczyny, dziękuję Wam za miłe słowa
Zuzka - na szczęście u Ciebie tylko 50 kilka stron - to też chyba ogarnę od początku
Tego najbardziej kwitnącego ciemiernika kupiłam prawie 3 tygodnie temu, a pozostałe (docelowo pójdą do ogrodu) - w piątek.
A wczoraj dokupiłam sobie bratki - byłam jedynym klientem w centrum, padał śnieg, ale panie mnie tam znają, to wiedzą, że ja mam nierówno pod sufitem
Ela - ja też uwielbiam hosty, ale na razie nie mam za wiele, bo mój ogród na polu kukurydzy powstaje i hosty nie dają rady na patelni. Hakone super, ale się spieszy się z przyrostami
Koliber - doniczki to jest to co lubię najbardziej



Aga ja dzisiaj oglądałam bratki w LM i też byłam jedynym klientem w ogrodzie zewnętrznym . Niektóre hakonki rosną mega szybko a niektóre wolno zależy jaką odmianę się kupi. All gold u mnie jak żółw a zielona macra - szybko i bujnie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
agla 23:19, 12 mar 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 226
Uff... ja mam all gold.
Dobrze wiedzieć, że one tak mają, bo już się zaczynałam martwić
____________________
Aga Niedzielny ogród
Milka 06:16, 13 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kolejna ogrodniczka z naszego rejonu. Fajny nowoczesny klimat
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Wendy79 07:56, 13 mar 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Cześć Aga Mam Cię od początku w obserwowanych, to się w końcu przywitam.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies