Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Hortensjowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjowo

Helen 20:02, 30 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8371
galgAsia napisał(a)
Helen, ja z życzeniami dużo zdrowia i spokoju w Nowym Roku, spokoju również w ogrodzie
Żeby był czas na przystanięcie, ochłonięcie, na spokojne spojrzenie na całość.
Buziaki ślę

Asieńko kochana Dziękuję pięknie za życzenia Tego samego i Tobie życzę
Chciałabym normalności w kolejnym roku, pewnie jak każdy No i już rycia w ogródku Macham
____________________
Helen - Hortensjowo
Mysza 20:02, 30 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Sabinko, Elizabeth piękna jest.Hm... ja z kolei nie miałam nigdy szczęścia do klonów, coś mi chorowały, jedynie Globosum był ok.
Będziemy miały co planować jeśli zechcesz

Asia z osiedla o tyle się cieszę, że zasłonią nas przed wiatrami, a od pola wieje niesamowicie. Najważniejsze abyśmy mieli siły i zdrowie do prac ogrodowych) Kolejny rok niesie dużo zmian i muszę nauczyć się cierpliwości, bo czekamy na pewne działania gminy. Zmieni się wtedy kształt naszej działki i dopiero wtedy ....wstawię rysunki)))Po co zapeszać...tfu...tfu...
Na razie to od tych kolorowych bazgrołów oczopląsu sama dostaję hi hi.
____________________
Gosia
antracyt 20:04, 30 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11783
Helen napisał(a)

Najchętniej bym wysadziła katalpę i wsadziła klona, teraz już bym nie kupiła magnolii Elisabeth, chociaż jest piękna, ale wolałabym kwitnącą na biało, różowo lub bordowo lub zupełnie inne drzewo
Jednak jak się dłużej przebywa na O., to gusta się zmieniają

No widzisz, a ja w przyszłym roku zamierzam kupić właśnie magnolię Elizabeth, bo się jej naoglądałam na O.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mysza 20:07, 30 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
antracyt napisał(a)

No widzisz, a ja w przyszłym roku zamierzam kupić właśnie magnolię Elizabeth, bo się jej naoglądałam na O.


Też o niej myślałam albo o Geni
____________________
Gosia
Helen 20:07, 30 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8371
Mysza napisał(a)
Sabinko, Elizabeth piękna jest.Hm... ja z kolei nie miałam nigdy szczęścia do klonów, coś mi chorowały, jedynie Globosum był ok.
Będziemy miały co planować jeśli zechcesz

Wiem, że piękna Tylko kwitnie równo z amanogawą i ze względu na małe odstępy (bardzo mały ogród) jednak trochę zgrzyta, taki misz-masz ogrodowy Poczekam na kwitnienie i zobaczymy
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 20:08, 30 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8371
antracyt napisał(a)

No widzisz, a ja w przyszłym roku zamierzam kupić właśnie magnolię Elizabeth, bo się jej naoglądałam na O.

Ale Ty masz hektary w stosunku do mnie
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 20:09, 30 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8371
Mysza napisał(a)


Też o niej myślałam albo o Geni

Jedna i druga piękna, ale jednak w moim przypadku trzeba pomyśleć o całości Tak to jest z chciejstwami
____________________
Helen - Hortensjowo
Mysza 20:11, 30 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
A wiesz, mi jakoś Amanogawy nie grały w ogrodzie. Pięknie kwitły ale...hm...chyba złe miejsce im wybrałam. Porównaj koniecznie wiosną i zobaczymy.
Z bordowych bardzo lubię Pisardii, buki też są kuszące
____________________
Gosia
Kokesz 20:13, 30 gru 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Helen napisał(a)

Renia, chyba to samo co u Ciebie, było dużo chciejstw, ale muszę je trochę uspokoić i pewnie ograniczyć ilość gatunków


Hehe Ty i tak masz ograniczoną ilość gatunków w stosunku do mnie
Co ja mam powiedzieć jesienią jeszcze dokupilam bylin i trochę dostałam od Violi Będę wiosną tetrisować, jak się kolory pokażą, bo teraz tego nie widzę dziś patrzyłam i nic, moja wyobraźnia nie działa
Wyrzucać na pewno nie będę wszystkiego z rabat, spróbuję uspokoić kolory, jak dziewczyny radziły i jak wyczytałam w książce.
Pooglądałam różne ogrody i widzę, że to się sprawdzam chociaż mocne, kontrastowe połączenia też widzę tu i tam.
Skończy się na tym, że dostanę impuls, chwycę za łopatę i polecę z tetrisami na czuja
Chyba, że Kwarteta zaprosimy w nasze strony na wizję lokalną i do pomocy
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Mysza 20:18, 30 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Renia, Ty naczytałaś się w tej książce o kolorach tyle nowinek, że się zaczęło)Nawet ja wyszukałam moją książkę i zaczęłam szukać kolorów.
Uffff...dziewczyny ...ale będzie się działo.
A Ania Kwartet to by było i Iza i....)

____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies