Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

hankaandrus_44 06:53, 24 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
A ja podziwiam Twoje ogrodnicze stanowisko! Jaki porządeczek w narzędziach! Ja się już chyba nie naprawię. U mnie cały ogrodniczy stół w altance zawalony, a wystarczyłoby odkładać narzędzia na miejsce.

I komu ja to mówię? Oj, Hanusia, POPRAW się! Bierz przykład z wzorowych!

Miłego dnia.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Nikita 08:20, 26 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Elu, zaglądam do ciebie w poszukiwaniu wiosny.
Stół ogrodnika REWELACYJNY!!!
I widzę, że remont znowu zaczynasz. Ja jestem w trakcie burzenia werandy i stawiać nową będę, ale strasznie się to jakoś w czasie przeciąga.... Fachowców mamy takich jakich mamy...niestety !!!Zapraszam pod koniec maja na mój wątek, na pewno jakaś relacja fotograficzna z remontu się tam pojawi (obiecałam już dziewczynom, więc na pewno coś wrzucę).

PS. Kurcze zainspirowałaś mnie tym stołem ogrodnika!!!! Co prawda stołu nie potrzebuję, ale coś w ten deseń jako dekoracja? Muszę pomyśleć...

Edit: wysłałam Ci info na priv.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
ElaS 11:41, 26 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Gosialuk napisał(a)
Elu nie próżnujesz. Wiosnę i lato w ogrodzie masz już zapewnione.
Kanciki wzorowe, mi się jeszcze takie nie udają.


Ogród mnie całkiem pochłania. Nawet ostatnio postanowiłam zwolnić. Tym bardziej, że susza i jej konsekwencje mnie dołują.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 11:43, 26 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
greg66 napisał(a)
No właśnie ja nawet kupiłem do kancików takei coś specjalnego ale też jeszcze mi się ten efekt nie udaje uzyskać.
Brawo Elu

Mam dwa szpadelki, moje ukochane. Efekt u mnie jeszcze nie taki, jak bym chciała ale uczę się
____________________
Malwowy ogród
ElaS 11:46, 26 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
hankaandrus_44 napisał(a)
A ja podziwiam Twoje ogrodnicze stanowisko! Jaki porządeczek w narzędziach! Ja się już chyba nie naprawię. U mnie cały ogrodniczy stół w altance zawalony, a wystarczyłoby odkładać narzędzia na miejsce.

I komu ja to mówię? Oj, Hanusia, POPRAW się! Bierz przykład z wzorowych!

Miłego dnia.


Zostałam zmuszona do ogarnięcia tematu: narzędzia. Był taki bałagan, że nic znaleźć nie mogłam. A poza tym u mnie zmiany w organizacji pracy ogrodowej. Moja synowa postanowiła zadziałać w warzywniku. Hmm, będzie się działo

Haniu, dużo uśmiechu dla Ciebie
____________________
Malwowy ogród
ElaS 11:55, 26 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Nikita napisał(a)
Elu, zaglądam do ciebie w poszukiwaniu wiosny.
Stół ogrodnika REWELACYJNY!!!
I widzę, że remont znowu zaczynasz. Ja jestem w trakcie burzenia werandy i stawiać nową będę, ale strasznie się to jakoś w czasie przeciąga.... Fachowców mamy takich jakich mamy...niestety !!!Zapraszam pod koniec maja na mój wątek, na pewno jakaś relacja fotograficzna z remontu się tam pojawi (obiecałam już dziewczynom, więc na pewno coś wrzucę).

PS. Kurcze zainspirowałaś mnie tym stołem ogrodnika!!!! Co prawda stołu nie potrzebuję, ale coś w ten deseń jako dekoracja? Muszę pomyśleć...

Edit: wysłałam Ci info na priv.


Remont, to moje trzecie imię

Werandę już mam - uff. U mnie obyło się bez fachowców, mąż zbudował sam. Nadal trudno uwierzyć.
Życzę powodzenia w realizacji planów.

dziękuję za info o różach
____________________
Malwowy ogród
gogo 13:02, 26 kwi 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
ElaS napisał(a)

Och te bibeloty. No kofam okrutnie. Mam ich tyle, że nie wiem, co robić.
A teraz czeka mnie wyprowadzka z miasta. Popakuję w kartony i niech leżą. Zimą będę myślała, co z nimi zrobię. Te filiżaneczki, kubeczki, puzderka, itd.
Zbieracz jestem i tyle


Też lubię bibeloty, ale to odkurzanie mnie dobijało, więc bardzo ograniczyłam ilość.
Planuję kupić witryny z szybami [zbieram pieniążki, ciężko idzie, bo kwiaty mają pierwszeństwo] i wtedy wszystko wypakuję z pudeł.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
ElaS 22:50, 27 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
gogo napisał(a)


Też lubię bibeloty, ale to odkurzanie mnie dobijało, więc bardzo ograniczyłam ilość.
Planuję kupić witryny z szybami [zbieram pieniążki, ciężko idzie, bo kwiaty mają pierwszeństwo] i wtedy wszystko wypakuję z pudeł.


Witryny, to jest bardzo dobry pomysł
____________________
Malwowy ogród
ElaS 20:04, 29 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Nareszcie pada, pada deszcz.
Trochę wody a roślinki oszalały. Wybuch zieleni. Wszystko nadgania czas.

A ja sobie dzisiaj zrobiłam wycieczkę. Normalnie zawrót głowy

____________________
Malwowy ogród
ElaS 20:07, 29 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
A to moje zakupy.



I już w domku. A teraz będziemy kombinować, co z czym połączyć. W jakie pojemniki? Gdzie poustawiać ? Sama przyjemność




____________________
Malwowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies