Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

Gosialuk 23:58, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Czasem życie samo pisze scenariusze.
Kotka pewnie wyprowadzi młode jak już będą większe. Ale potem warto ją wysterylizować, bo przychówek może być kilka razy w ciągu roku.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElaS 00:27, 15 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Gosialuk napisał(a)
Czasem życie samo pisze scenariusze.
Kotka pewnie wyprowadzi młode jak już będą większe. Ale potem warto ją wysterylizować, bo przychówek może być kilka razy w ciągu roku.


Weterynarz nam mówił, że nawet teraz możemy ją sterylizować. Mamy dzwonić i umówić. Podobno nie ma wpływu na małe kotki.
____________________
Malwowy ogród
Anda 08:08, 15 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
ElaS napisał(a)


Weterynarz nam mówił, że nawet teraz możemy ją sterylizować. Mamy dzwonić i umówić. Podobno nie ma wpływu na małe kotki.


Troszkę zazdraszczam tylu zwierzaków Też bym się ucieszyła z młodych kotków Najbardziej lubię psy, ale koty też są fajne, a młode przesłodkie. Jeśli wet tak mówi, to pewnie tak jest, ale przyznam, że ja bym się trochę bała o młode ze względu na narkozę.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gogo 17:26, 15 kwi 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Dawno nie byłam u Ciebie, ale nadrobiłam, z przyjemnością
Współczuję z powodu odejścia Taty, pamiętaj o nim, a będzie, jakby dalej żył.
Zakupy różane super, będzie pięknie
Dobra decyzja przenosin na wieś
U mnie kotek też okazał się kotką
Jeśli kotka śpi w stodole, zrób jej tam coś a'la budę, może tam urodzi.
Choć nie jest to pewne, mają różne upodobania, np. w jakiejś szafce, pudle, samochodzie [jeśli zapomni się zamknąć okno]
Po prostu, miejsce musi być bezpieczne dla małych.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
ElaS 22:10, 15 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Anda napisał(a)


Troszkę zazdraszczam tylu zwierzaków Też bym się ucieszyła z młodych kotków Najbardziej lubię psy, ale koty też są fajne, a młode przesłodkie. Jeśli wet tak mówi, to pewnie tak jest, ale przyznam, że ja bym się trochę bała o młode ze względu na narkozę.

Ja zupełnie zwieszakowa nie byłam.
Moje przyjaciółki patrzą na mnie i śmieją się - koniec świata (jak mawiał Popiołek) nasza Elka i zwierzaki
____________________
Malwowy ogród
ElaS 22:12, 15 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
gogo napisał(a)
Dawno nie byłam u Ciebie, ale nadrobiłam, z przyjemnością
Współczuję z powodu odejścia Taty, pamiętaj o nim, a będzie, jakby dalej żył.
Zakupy różane super, będzie pięknie
Dobra decyzja przenosin na wieś
U mnie kotek też okazał się kotką
Jeśli kotka śpi w stodole, zrób jej tam coś a'la budę, może tam urodzi.
Choć nie jest to pewne, mają różne upodobania, np. w jakiejś szafce, pudle, samochodzie [jeśli zapomni się zamknąć okno]
Po prostu, miejsce musi być bezpieczne dla małych.

O liczyłam na Twoje odwiedziny
W stodole są trzy miejsca przygotowane dla kotów. Mąż zrobił z myślą o zimie. Takie "kocie budy" ale czy tam się okoci? Zobaczymy.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 22:32, 15 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
W ogrodzie wiosennie. Pogoda zmienna. Codziennie coś się dzieje.
Tulipanki pokazują swój kwiat. Chyba muszę bardziej uważnie wybierać odmiany.



____________________
Malwowy ogród
ElaS 22:37, 15 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Ryję w ziemi jak kret
Powiększam rabaty na terenie rekreacyjnym. Nie wiem czy mi krzewuszki przetrwały. Marnie wyglądają.
Plan był taki, że wiosną posadzę lilie. Gdzie teraz kupić cebule? Szukam odpowiedzi.
Przycięłam mocno budleje. Pięknie przetrwały zimę ale wiosenne przymrozki je ścięły całkiem.



Na pocieszenie mam bratki

I pięknie kwitnące pigwowce.

A po pracy zjazd na parking
____________________
Malwowy ogród
greg66 23:40, 15 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Elu mi budleje też pomarzły ale znajoma ogrodniczka mówi że odbiją nie martwić się, więc... oby
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
gogo 23:58, 15 kwi 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
To czekaj na kocie maluszki
Moi dochodzący stołownicy też mają kilka budek, w jednej z nich trikolorka Zuzia urodziła 5 kotków, 3 poszły do dobrych domów, a ja mam teraz 6 kotów
Super Ci kwitną tulipany w pojemnikach, mnie to nie wychodzi
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies