Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

AniazUroczyska 13:34, 18 cze 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Hej, hej, czekamy na jakiś znak od Ciebie! Cy malwy już u Ciebie kwitną?
ElaS 13:54, 24 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Dzień dobry

Zbyt dużo do pisania, co u mnie się wydarzyło przez czas mojej nieobecności na forum dlatego zacznę od dziś.


____________________
Malwowy ogród
ElaS 14:00, 24 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Mam nowy sprzęt próbuję ogarnąć jakoś zdjęcia i komunikację. Nie wiem na ile mi się to uda

Zalało dzisiaj rano pół ogrodu. Armagedon był. Stałam w oknie patrzyłam i nie wierzyłam w to, co widzę. Rzeka płynęła. W ostatniej chwili mąż zdążył zabrać swoje auto i przestawić za dom. Tam jest wyżej. Najpierw była koszmarna susza teraz ulewy i gradobicia. Najgorzej, że to nie koniec. Dostaje smsy o nadchodzących w nocy kolejnych burzach.

Ok, widzę, że weszły moje posty i zdjęcia, postaram się napisać więcej.
____________________
Malwowy ogród
jolanka 14:14, 24 cze 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
ElaS napisał(a)
Mam nowy sprzęt próbuję ogarnąć jakoś zdjęcia i komunikację. Nie wiem na ile mi się to uda

Zalało dzisiaj rano pół ogrodu. Armagedon był. Stałam w oknie patrzyłam i nie wierzyłam w to, co widzę. Rzeka płynęła. W ostatniej chwili mąż zdążył zabrać swoje auto i przestawić za dom. Tam jest wyżej. Najpierw była koszmarna susza teraz ulewy i gradobicia. Najgorzej, że to nie koniec. Dostaje smsy o nadchodzących w nocy kolejnych burzach.

Ok, widzę, że weszły moje posty i zdjęcia, postaram się napisać więcej.

Łoł, aż tak było u Ciebie? U mnie lało niesamowicie, ściana deszczu ale szybko wsiąkło albo spłynęło. Oj, niedobrze
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 15:41, 24 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
ElaS napisał(a)
Dzień dobry

Zbyt dużo do pisania, co u mnie się wydarzyło przez czas mojej nieobecności na forum dlatego zacznę od dziś.



Współczuję bardzo, wiem co to, ale w większości sama woda to jak wsiąknie zniszczenia nie powinny być duże o ile nie weszło do budynków.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 17:41, 24 cze 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
ElaS napisał(a)
Dzień dobry

Zbyt dużo do pisania, co u mnie się wydarzyło przez czas mojej nieobecności na forum dlatego zacznę od dziś.




Ojejku
i kolejny ogród zalany
czy nie może padać bez robienia szkód
współczuję
____________________
Ania Spelnione marzenie
ElaS 19:41, 24 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
jolanka napisał(a)

Łoł, aż tak było u Ciebie? U mnie lało niesamowicie, ściana deszczu ale szybko wsiąkło albo spłynęło. Oj, niedobrze

No było niewesoło. Pociecha taka, że woda w miarę szybko zeszła. Było gdzie. Teraz może być już gorzej, oby nie.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 19:48, 24 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
sylwia_slomczewska napisał(a)

Współczuję bardzo, wiem co to, ale w większości sama woda to jak wsiąknie zniszczenia nie powinny być duże o ile nie weszło do budynków.


Woda dość szybko wsiąkła. Piwnica trochę mokra ale zadziałały zabezpieczenia, które zrobiliśmy w zeszłym roku.


Teraz martwię się, co będzie jak nadejdą kolejne nawałnice. Kilka Alertów dostałam smsem.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 19:49, 24 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Ania111 napisał(a)


Ojejku
i kolejny ogród zalany
czy nie może padać bez robienia szkód
współczuję


Pogoda w tym roku nie rozpieszcza. I podejrzewam, że to nie koniec problemów z nią związanych.
____________________
Malwowy ogród
sylwia_slomc... 19:54, 24 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
ElaS napisał(a)


Woda dość szybko wsiąkła. Piwnica trochę mokra ale zadziałały zabezpieczenia, które zrobiliśmy w zeszłym roku.


Teraz martwię się, co będzie jak nadejdą kolejne nawałnice. Kilka Alertów dostałam smsem.

U nas w ciągu 4 godzin 6 razy zlewa i gradobicie, a idą jeszcze dwa na radarzeSyreny już wyją strażacy jeżdżą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies