Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

Nowa12 08:56, 31 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
No to masz niezły chrzest bojowy po przeprowadzce. Próba sił . Wspólczuję bardzo. Jeszcze pogoda nieobliczalna jest. U nas wczoraj czerwony alert był ale obyło się bez wielkich burz.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
anabuko1 09:01, 31 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
ElaS napisał(a)



Kłopoty, to moja specjalność
Żeby nudno nie było, to spadłam ze schodów, stopa wygięła się wprost niewyobrażalnie oprócz tego, że dotkliwie się potłukłam. Dzieci przyjechały, zobaczyły nogę, natentychmiast do szpitala zawiozły. Dzięki panie Boże nic złamanego ale co dalej, nikt nie wie.
No, super zaczyna się nasze mieszkanie na wsi. Śmiać się czy płakać sama nie wiem. Mąż w szpitalu, ja unieruchomiona.

Synowa zarządziła i przetwórstwo spożywcze idzie pełną parą. Syn chodzi jak w zegarku. Mnie pyszczy ale żony się słucha bez pisknięcia




I nawet wędzenie było


Schody też oblepił, żeby mu się matka nie zabiła




Grunt to dobra rodzinka,
I wszystko perfekcyjnie zrobione
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gosialuk 21:51, 31 sie 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
Oby to były pierwsze koty za płoty. Mam nadzieję, że przeciwności już nie wrócą i będziesz się cieszyć tworzeniem swojego zakątka.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElaS 20:26, 02 wrz 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
AniazUroczyska napisał(a)


Elu, rzeczywiście początki na wsi trochę trudne, obfitujące w przykre wydarzenia!
"Synowa zarządziła i przetwórstwo spożywcze idzie pełną parą.
Syn chodzi jak w zegarku. Mnie pyszczy ale żony się słucha bez pisknięcia"
Co i jak przetwarzacie? To ,że syn słucha się żony , dla matki może być trochę przykre, ale w sumie to pozytywne, tak powinno być
Informuj co z mężem, czy wykryją u niego Covit?


Aniu, mąż ma atypowe zapalenie płuc. Covit wykluczony.

Przetwory robimy różne w zależności od produktów. Soki, frużelinę, pikle.
Króluje u nas cukinia w wielu odsłonach. Marynowana w curry, kurkumie, na słodko-kwaśno. Moja synowa wniosła do rodzinny przetwórstwo, bo ja raczej słoikowa nie byłam.
W tym roku pierwszy raz posadziłyśmy patisony.



____________________
Malwowy ogród
ElaS 21:13, 02 wrz 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Nowa12 napisał(a)
No to masz niezły chrzest bojowy po przeprowadzce. Próba sił . Wspólczuję bardzo. Jeszcze pogoda nieobliczalna jest. U nas wczoraj czerwony alert był ale obyło się bez wielkich burz.


Może teraz dołoży a potem już będzie cicho i spokojnie. I tylko wsi sielska, anielska



____________________
Malwowy ogród
ElaS 21:15, 02 wrz 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
anabuko1 napisał(a)

Grunt to dobra rodzinka,
I wszystko perfekcyjnie zrobione


To prawda Aniu, grunt to rodzinka. Moi pomagają jak muszą, hahaha. Byle nie za często ich absorbować, bo jak to młodzi, mają swoje sprawy
____________________
Malwowy ogród
ElaS 21:21, 02 wrz 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Gosialuk napisał(a)
Oby to były pierwsze koty za płoty. Mam nadzieję, że przeciwności już nie wrócą i będziesz się cieszyć tworzeniem swojego zakątka.


Oby Gosiu
Niech tylko kwiaty zaprzątają moją uwagę




____________________
Malwowy ogród
Nowalijka 22:35, 04 wrz 2020


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Dawno nie zaglądam do Ciebie, zmieniło się wiele. Zacznę od początku, ogród piękny, sielskie klimaty to też moja specjalność. Piękne róże, jeżówki i szarłaty. Wszystkie pierdolety wraz ze skorupami robią wrażenie. Zachwyciły mnie pysznogłówki, pięknie u ciebie rosną. Kociak niesamowity gość, szczególnie w koszyku wiklinowym i na drzewie. Przykro mi że los Was doświadcza, trzymam kciuki bo życzę zdrówka. Dobrze że jest ta synowa Pozdrawiam
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
anabuko1 22:13, 07 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Elu masz piękne dalijki. To takie średnie ?
No i jezowki śliczne
A szlwie tą niebieska mamy chyba taką samą.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ElaS 21:07, 15 wrz 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Nowalijka napisał(a)
Dawno nie zaglądam do Ciebie, zmieniło się wiele. Zacznę od początku, ogród piękny, sielskie klimaty to też moja specjalność. Piękne róże, jeżówki i szarłaty. Wszystkie pierdolety wraz ze skorupami robią wrażenie. Zachwyciły mnie pysznogłówki, pięknie u ciebie rosną. Kociak niesamowity gość, szczególnie w koszyku wiklinowym i na drzewie. Przykro mi że los Was doświadcza, trzymam kciuki bo życzę zdrówka. Dobrze że jest ta synowa Pozdrawiam

O jak miło, dziękuję za pochwały. Ogród sam sobie radzi. inne sprawy pochłaniają cały mój czas i uwagę. Skończyłam remonty na wsi to teraz mieszkanie po tacie w mieście. I tak nie ma końca

Nawet zdjęć aktualnych z ogrodu nie mam ale co tam




____________________
Malwowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies