Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 15:12, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Witaj Aniu, koty wymiziane, tzn Karlos, bo Krysia lubi tylko wtedy czułości, gdy ma na nie ochotę Budki lęgowe dla małych ptaków, proste z sosnowego drzewa, bardzo solidnie wykonane kupiłam w hurtowych ilościach 8 szt, były w promocji 15 zł za sztukę. Ławkę dostałam w prezencie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 15:50, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Przed chwilą maki były jeszcze w pąkach, za chwilę będzie po nich tylko wspomnienie..Tym bardziej, że dotarła do nas w końcu super ulewa
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
marba 20:40, 21 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Jakie dorodne maki. Jeśli się wysieją to za rok będziesz miała makowe poletko.
Passiflorę warto przechować przez zimę, moja zeszłoroczna przeżyła i wczoraj zakwitła jednym kwiatuszkiem. Ma jeszcze cztery pączki.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
KasiaLangier 20:54, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
marba napisał(a)
Jakie dorodne maki. Jeśli się wysieją to za rok będziesz miała makowe poletko.
Passiflorę warto przechować przez zimę, moja zeszłoroczna przeżyła i wczoraj zakwitła jednym kwiatuszkiem. Ma jeszcze cztery pączki.

Basiu padało u Ciebie ? bo u nas lunęło jak się patrzy roślinki się cieszą i ja też Maki niestety gwałtowny deszcz położył.. Fajnie, że można przechować passiflorę, jest cudowna..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:00, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Po burzy moja ogrodowa babka zaczęła parować
Krzysztofy wyglądają zjawiskowo
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:22, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Czekam, aż pierwszy raz zakwitnie juka, śliczną niebieską ostróżkę niestety złamał deszcz
ucierpiały też naparstnice, Anabellka mimo niewielkich jeszcze kwiatów, wyłożyła się od deszczu


najbardziej jestem rozczarowana szałwiami, które są jeszcze niewielkich rozmiarów, a po deszczu nieciekawie wyglądają..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:50, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Miłorząb jest dla mnie fascynujący, jego długowieczność i duża tolerancja. To podobno relikt przeszłości - żywa skamieniałość. Z miłorzębami związana jest bogata symbolika – witalności i nadziei..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Anusia 22:12, 21 cze 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Witam się i ja w Twoim bajkowym ogrodzie. Podziwiam, taki porządek w dwa lata. Wszystko tak pięknie ze sobą zgrane. Nasadzenia, rzeżba i wszelkie dodatki ogrodowe. Trafnie dobrane. Ponieważ jestem kociarą, Twoje koty mnie urzekły. Sama mam dwa dachowce. Rozumiem Cię, bardzo się o swoje niepokoję za każdym razem kiedy długo nie wracają (mam koty wychodzące).
____________________
Skandynawia po krzyżacku
KasiaLangier 10:41, 22 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Witam Aniu, dziękuję, za miłe słowa, ale nie jest tak różówo jak mówisz Jednak staram się widzieć to co najpiękniejsze i maksymalnie cieszyć się z tego co mam Dodatki lubię, mam w ogrodzie piękny starodrzew, chociaż to tylko sosny, ale tworzą ramy i nastrój ogrodu. Natomiast na rabatkach mam misz masz i liczę, że z czasem i pomocą Ogrodowiska nad tym zapanuję W kotach jestem zakochana nawet jak wyjeżdżam, zawsze znajduje się mój Amigo mruczek
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 12:06, 23 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Wczoraj wykorzystałam przerwę w upałach, żeby przyciąć cisy i bukszpany.
W marcu pod wpływem Ogrodowiska zakupiłam takie kulki:

Stwierdziałam, że to fajne zimozielone wypełniacze.
Cisami podsadziłam hortensje:
ale po przyciąciu i gwałtownym rozroście hortensji kulek prawie nie widać

Bukszpan w cieniu serduszki, chciałam, żeby wytworzyła nasiona i wczoraj je posiałam, ciekawe, czy wzejdą ?
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies