Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z czereśnią

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z czereśnią

greg66 17:37, 12 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
anna_g napisał(a)
I jeszcze moja "szkółka" jeżówkowa wysiane w tym roku - białe i różowe - te podstawowe - małe ale własne

Dzisiaj były zmagania z kolejnym miejscem które "uszczknęłam" ale o tym następnym razem.

Ależ mnie to wszystko cieszy



Aniu znam to jeżówki kupowałem w zeszłym roku gdy w tym mi wybujały to chodzę dumny jak paw a jeszcze jak masz swoje to duma rozpiera
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
danuta_szwajcer 18:51, 12 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Aniu jak się ciesze, że w koncu się zdecydowałaś i założyłas ponownie wątek Ale Ci ta nowa rabata fajnie rośnie i najważniejsze, że cieszy. Pokaż z bliska tą brzozę co razem kupowałyśmy. Imponujące masz sadzonki jeżówek , u mnie coś nie chcą rosnąc i nie wim dlaczego? Za sucho? Czy cos je podgryza? za to floksów mam dużo to chociaż kolor jest i dam Ci na następny raz bo będą Ci pasować do tej rabaty. Hostowisko też bardzo fajnie Ci rośnie. Buzka
____________________
Liliowo i kolorowo:)
anna_g 14:36, 13 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
malgorzata_szewczyk napisał(a)
No proszę Szybko Ci idzie to zawłaszczanie Fajna ta rabatka


Zawłaszczam jak tylko się da każdy wolny i dostępny kawałeczek Jak tylko coś zostaje wykopane - to ja tam już stoję i zajmuję miejsce


____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:39, 13 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Urszulla napisał(a)
Aniu, jak ja dołączę z pomysłami to możesz nie wyrobić w tym roku. Wszystko ładnie się przyjmuje czyli ziemia dobra.
Nie wiem czy to nie jest dziewanna te duże liście.


Ula, na razie to muszę "ogarnąć" swoje pomysły ale każda podpowiedź i porada bardzo mile widziana. To, że nie wyrobię w tym roku to pewne Zapraszam Ula na "oględziny" ogrodowe

Te duże liściory to raczej nie dziewanna, bo te mamy w ogrodzie i zupełnie inne są. Chyba coś było przywiezione z ziemią. Wyrwę to chyba wnet bo się na boki rozkłada a nic więcej oprócz rosnących liściorów się nie dzieje.

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:41, 13 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
KasiaBawaria napisał(a)
Zaznaczam sobie watek

Przy balbince moi chlopcy jeknelijej jaka sliczna. Fotka cudna


Cieszę się Kasiu, że mnie odwiedzasz. Wpadaj często.
Dla chłopaków... Balbinka - oj niełatwo jest zrobić fotkę temu maluchowi

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:45, 13 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Anda napisał(a)
Witaj Aniu Czytam, że już jesteś doświadczoną ogrodniczką, a teraz zmieniłaś ogród Zaznaczam wątek i będę zaglądać. Ciekawi mnie, jak zagospodarujesz ten kawałek ziemi Jeżówki rownież lubię i zawsze cieszę się z ich siewek.


Witam Cię Ewa Bardzo się cieszę, że mnie odwiedziłaś. Doświadczona ogrodniczka ??? oj raczej nie Ogród zmieniłam rzeczywiście i ten rok jest w zasadzie takim pierwszym, w którym coś działam (jedynie hostowa rabata była wcześniej). Plan jest taki: na spokojnie, z radością i zadowoleniem Plan rozłożony na lata Sama jestem ciekawa jak będzie wyglądał ten kawałek ziemi za jakiś czas - mam nadzieję, że coś uda mi się tu zrobić. Zaglądaj. Zapraszam.

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:48, 13 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
greg66 napisał(a)


Aniu znam to jeżówki kupowałem w zeszłym roku gdy w tym mi wybujały to chodzę dumny jak paw a jeszcze jak masz swoje to duma rozpiera


Grzegorz, fakt - jak się samemu własnymi "rencami" coś robi i coś się uda to naprawdę to cieszy U Ciebie fajne jeżówki w różnych kolorach. Te moje wysiane to tylko takie podstawowe - białe i różowe (z tym że kolor niespodzianka - nie wiadomo, która jaka ) Ale i tak - jest radocha

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:51, 13 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
danuta_szwajcer napisał(a)
Aniu jak się ciesze, że w koncu się zdecydowałaś i założyłas ponownie wątek Ale Ci ta nowa rabata fajnie rośnie i najważniejsze, że cieszy. Pokaż z bliska tą brzozę co razem kupowałyśmy. Imponujące masz sadzonki jeżówek , u mnie coś nie chcą rosnąc i nie wim dlaczego? Za sucho? Czy cos je podgryza? za to floksów mam dużo to chociaż kolor jest i dam Ci na następny raz bo będą Ci pasować do tej rabaty. Hostowisko też bardzo fajnie Ci rośnie. Buzka


No Danuś! czekałam na Ciebie. Nareszcie jesteś
Brzózkę obfocę to wrzucę. Ale biduje coś. Muszę się jej bliżej przyjrzeć. No i miejsce ma nieszczególnie trafnie dobrane - temu też muszę się bliżej przyjrzeć Oj, będzie co robić
A jeżówkami z chęcią się z Tobą podzielę
Floksy masz rewelacyjne. Wpadaj często
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:54, 13 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Teraz jeszcze kilka fotek z dnia dzisiejszego i pędzę dalej coś robić bo wszak sobota

To, na co ostatnio czekaliśmy najbardziej... Nareszcie! U nas - padało! Hura.

"Pani Ogrodu" w ... deszczu!




____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:56, 13 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Pozdrawiam deszczowo - i podsyłam deszczyk do wszystkich którzy go chcą !


____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies