Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

jolanka 22:48, 20 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Dziewczyny, a gdzie Wy tak w dal patrzycie i co widzicie
POzdrawiam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Adela 00:21, 21 wrz 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Witaj Bożenko!
Jestem tu od paru dni i już dzięki życzliwości wielu osób, odnajduję wielu ciekawych ludzi nz bogatą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki Sylwii trafiłam do Ciebie.
Przejrzałam wizytówkę (bo wątków nie jestem w stanie, są tak rozbudowane)
Ogród przecudny, zdjęcia prześliczne. Zazdroszczę, że tak potrafisz podglądać i uwieczniać mieszkańców swojego ogrodu.
Najpiękniejsze są rododendrony w uprawie których jesteś ekspertem, co widać. Ja rododendronowego ogrodu mieć nie będę, ale chciałabym mieć choć małe poletko. Jeśli znajdziesz trochę czasu i zechcesz zerknąć do mojego ogrodu i orzec, jakie mogę popełniać błędy, że co roku marnieje mi kolejny egzemplarz? Będę wdzięczna.
____________________
Ela - Moja ostoja
Pluszakowa 04:10, 21 wrz 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Bogdzia napisał(a)


Tez lubię ten kolor astrów ale same astry juz mniej bo sie pokładaja i leżą mi na floksach no i rozrastaja sie bardzo.Mam drugie ciemniejsze i niższe ale motye az tak ich nie lubia.

U mojej mamy mamy odmianę nn niska do kolana kolor fioletowy intensywny i motyle bardzo je lubią i bardzo rosną zwarte nie pokładają się. Cyknę fotkę i wrzucę do siebie jak będziesz chciała to chętnie się podzielę

Zostawiam bezsenne buziaki
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Milka 05:29, 21 wrz 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bozenko, ale mialas wypad, fantastyczny, tym bardziej źe Jola, to babka z humorem.
A u ciebie marcinki w pelnej krasie i motyli nadal zatrzesienie
Pieknie, nieustannie ciebie podziwiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 11:06, 21 wrz 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Szop pracz słodziak ogarniam dziś co mogę, wypad Wasz też bo wczoraj wpadła mi w oko ta tężnia
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
AgnieszkaW 12:08, 21 wrz 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Zaglądam Bogdziu, a tu taki ruch Ogrodowiskowy
Pozdrawiam z deszczowego Jurajskiego (deszcz jest teraz bardzo potrzebny, bo była u nas susza)
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mala_Mi 17:13, 21 wrz 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nie pisz że ostatni wyjazd.. napisz, że robisz przerwę dla podratowania zdrowia..

Słowo ostatni czyni nastrój jak na pogrzebie.. walczymy i nie dajemy się do końca .. ja realnie już w wiele rzeczy nie wierze, ale ciągle mam nadzieję, że będzie lepiej.. tylko ten czas zapinkala za szybko
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
yolka 19:24, 21 wrz 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Mala_Mi napisał(a)
Nie pisz że ostatni wyjazd.. napisz, że robisz przerwę dla podratowania zdrowia..

Słowo ostatni czyni nastrój jak na pogrzebie.. walczymy i nie dajemy się do końca .. ja realnie już w wiele rzeczy nie wierze, ale ciągle mam nadzieję, że będzie lepiej.. tylko ten czas zapinkala za szybko


No właśnie.Mam nadzieję na przyszły rok
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jolanka 20:09, 21 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Bogdziu, napisz mi jak krowie na rowie, ile i czego mam wymieszać aby przesadzic w nowe miejsce rodki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Bogdzia 21:31, 21 wrz 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nikita napisał(a)
Bogdzia, dzięki za wszystko...towarzystwo i śmiech. Musisz z nami jeździć, bo dzięki tobie te wyjazdy mają swój urok.
Buziaki !!!


Madzia dzięki za dobre słowo ale i beze mnie bedzie wesoło. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies