Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

akanta 22:06, 28 cze 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Muszę ją dopytać ,...ona ma ciekawe rośliny choć rarytasy dość drogo np.taka mukodenia /jesienią purpurowa już była/25 zł
http://zojalitwin.wordpress.com/2013/03/31/mukdenia-rossa/
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
vita 09:23, 29 cze 2014


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
AgnieszkaW napisał(a)
Wiktorio, Twój ogród jest taki...dystyngowany, poukładany, piękny Bardzo lubię, jak dajesz nowe foty Pozdrawiam


Dzięki Agnieszko, niewiele na tych fotach nowego w tym roku.
Chyba musiałam być niegrzeczna, bo bardzo dużo niepowodzeń mnie spotkało. Nie zakwitły szachownice perskie, pustynniki zdrobniały, no i zmarnowałam jedną lilię botaniczną. Jak czasu brak to i rośliny marnieją.
Pozdrawiam
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 09:26, 29 cze 2014


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Witaj Małgoś, zapraszam


Urszulla napisał(a)
Szkoda że tak mało się pokazujesz


Też nad tym boleję, Ula, niewiele jednak mogę na to poradzić.
Dzięki za odwiedziny
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
ewakatowice 09:16, 30 cze 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Piękny ogród kobiety o pięknym wnętrzu
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
mira 09:19, 02 lip 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Witaj Vito!
Twój ogród wygląda wspaniale a informacja, że nie masz czasu na pracę w ogrodzie zelektryzowwała mnie bo o to chodzi, żeby się cieszyć ogrodem , czasem popracować a nie ryć i ryć z nosem przy ziemi - mam nadzieję, że na spacer w ogrodzie masz czas.

A teraz mam pytanie, chcesz się pozbyć róży Heritage - proszę napisz mi dlaczego. Miałam problem rózny i poprosiłam o radę dostałam piękne podpowiedzi. Co prawda już wybrałam nie Heitage a Comte de Chambourg bo mam już angielki i ta Heritage jest cudnego koloru ale liczą sie i inne walory.
Proszę zajrzyj i daj mi opinię.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 10:21, 02 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
vita napisał(a)
Ktoś pod zamkiem miał wernonię? Gdybym wiedziała!
Może trafię na nią w Sitnie? Widziałam w ogrodzie zamojskim, majestatyczna piękna bylina, ale trudna do rozmnożenia. Jesteś jak szpieg z krainy deszczowców, hi hi.


Chcesz vernonię? Może jeszcze będzie, mogę nabyć - spytać. Ja mam tego wielkoluda. Trudna do dzielenia.
Czyli cieszmy się z wakacji (kto ma) i z ewentualnych zdjęć.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ozz 00:15, 04 lip 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Ciekawe, że jeszcze do tej pory tu nie trafiłam, a warto...

Bardzo podoba mi się układ ogrodu i pomysł na niego, naprawdę respekt
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Mala_Mi 00:31, 11 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
vita napisał(a)


Dzięki Agnieszko, niewiele na tych fotach nowego w tym roku.
Chyba musiałam być niegrzeczna, bo bardzo dużo niepowodzeń mnie spotkało. Nie zakwitły szachownice perskie, pustynniki zdrobniały, no i zmarnowałam jedną lilię botaniczną. Jak czasu brak to i rośliny marnieją.
Pozdrawiam

Podobnie u mnie... szachownice zawsze strajkują, ale lilie botaniczne i pustyniki były niezawodne.. a w tym roku ..fiasko.... chyba ten brak zimy się przysłużył.. nie było zamarzniętej ziemi, tylko ciągłe błotko... a wiec za mokro i brak okresu spoczynku.. ja to sobie tak tłumaczę..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
vita 09:29, 14 lip 2014


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
ewakatowice napisał(a)
Piękny ogród kobiety o pięknym wnętrzu


Dziękuję Ewa
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 09:36, 14 lip 2014


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
mira napisał(a)
Witaj Vito!
Twój ogród wygląda wspaniale a informacja, że nie masz czasu na pracę w ogrodzie zelektryzowwała mnie bo o to chodzi, żeby się cieszyć ogrodem , czasem popracować a nie ryć i ryć z nosem przy ziemi - mam nadzieję, że na spacer w ogrodzie masz czas.


To ja sobie pogratuluję, skoro na zdjęciach może, pomimo totalnego zarośnięcia wygladać wspaniale? Coś jest nie tak, bo cieszyć się ogrodem nie mam kiedy. Ale tak ma chyba większość z nas, a na pewno ci, którzy mają duże ogrody. Za duże jak na możliwości jednej pary rąk.
Zajrzałam, jak wiesz
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies