Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

malgorzata_s... 18:03, 11 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ania no co ty, wstawiaj. Ja tyż karmię cały czas nawet latem U Bogdzi przedstawiłam moje obserwacje
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
AgnieszkaBK 18:16, 11 gru 2013


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Aniu, karm i pokazuj. Wczoraj już mojemu M pokazywałam Twoje karmniczki Ja jak będę mieszkać w nowym domku, to też będę karmić, narazie tego nie robię bo byłoby nieregularnie.
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Loosiuu 18:18, 11 gru 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Super filmik! Widać, że walczą zażarcie
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Gabriela 19:08, 11 gru 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Widzę, że niechcący podłożyłam tu dzisiaj ogień. Ale do niego nie dokładałam.
Pozdrawiam Aniu.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Madzenka 19:10, 11 gru 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Powiesiłam w poprzedni weekend karmniki. Lecę poczytać do Bogdzi, karmić czy nie ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kindzia 20:05, 11 gru 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Trochę się wróciłam...lecisz jednak
- prace nad imprezownią już zaawansowane
- karmniki prima-sort, ptaszki zawsze do Was latam oglądać i nie wyobrażam sobie inaczej...
- choinka żywa dla mnie musi być, nie mam kłopotu z powstającym lasem, do tej pory dwie choinki w donicach były, żadna się nie przyjęła, za długo w domu trzymam...ale mam gdzie posadzić, w razie czego, pola i ugorów Ci u nas dostatek. W Zabrzu wielką ciętą sosnę do doniczki z ziemią wsadzam, podlewam, do lutego stoi, nic nie gubi...mogłaby stać cały rok, jak u Kałużyńskiego
- 3 choinki ubieram ostatnio, w tym roku już jedna zrobiona, dzisiaj w pracy jednego doniczkowego, szkółkowego świerka ubrałam...śliczny jest i pachnie obłędnie. Też mamy gdzie go posadzić, u mnie ten problem odpada. Zawsze mogę przyjąć choinki rosnące w donicach, będziemy Zabrze zalesiać
- już się zastanawiałam czy Ci przypadkiem też ciasta nie wysłać, wprawę już mam...ale jak nie ma kto jeść, roboty szkoda, a ostatnio się nie obijam zupełnie. Podobno się do mnie wybierasz w sezonie, to Ci upiekę wg zapotrzebowania

Tylko jako tako żarciowo przygotowana jestem do świąt...ze sprzątaniem na bakier bardzo. Może pogoda dopisze w sobotę, to okna w Pszczynie M ogarnie, ja firanki. Jeszcze Zabrze zostanie z oknami...

Buziole z ponurego przez paskudną pogodę Zabrza ślę
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Mala_Mi 20:07, 11 gru 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dziewczyny, wasze opinie czytam, ale i tak zrobię po swojemu i ze swoim sumieniem

Egoistycznie nosimy skórzane buty, egoistycznie powieszę też karmnik i będę do niego sypać cała zimę

Póki nie ma odgórnego zakazu... robię ze swoim sumieniem

Amen

Koniec dyskusji, bo nie chodzi o to by się sprzeczać, możemy wymieniać się poglądami, obserwacjami, ale nie możemy nikomu niczego narzucać..

Bo jak ktoś lubi to posadzić róże w lesie, to posadzi
Na pustych przestrzeniach by nie mieć pielenia położy szmatę
Ktoś kto lubi fajeczki sobie zapali (wszyscy wiedzą że to szkodzi)
Itd itp.....
A są tacy co ciało pieska, kotka zakopią w ogrodzie pomimo zakazu..
Wybudują oczko wodne bez zgłoszenia...
Wytną krzaki.

Ostatnie trzy zagrożone karami... a i tak co mi do tego

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
elzbieta_g 20:13, 11 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
pozdrowienia zostawiam i byle do wiosny
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
kachat 20:33, 11 gru 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Ania, róża w "lesie" własnym nikomu nie zaszkodzi Dzikie róże rosną przy widnych drogach leśnych. Paleniem palacze jak szkodzą tylko sobie to ok, gorzej jak palą przy innych. Zakopanie zwierzaka w ogrodzie też nie ma żadnego złego wpływu na cokolwiek (o ile nie za blisko studni). Ale zmienianie środowiska czy ingerencja w naturę w sposób nieprzemyślany i nienaturalny (wycinka drzew, krzewów, kopanie oczka, dokarmianie zwierząt) jest be Dlatego dokarmiajmy ptaki zimą, jak już musimy, ale z głową, bo to nie chodzi o nasze widzimisię i dobre samopoczucie, ale o to, by innym nie szkodzić. Ale widzę, że ty Aniu to robisz całkiem sensownie na szczęście, choć powinnaś może jeszcze poczekać trochę na większe mrozy
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
adom1206 20:37, 11 gru 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
wolno do 30m kw ale trzeba chyba zgłosić.Ja nie karmię ptaszków chyba że bardzo głodne w najgorsze mrozy to dopomagam w tym najgorszym dla nich okresie.nie przyzwyczajam ich ze względu na kota bo on lubi ptaszki niestety
Ale poglądy mamy Anuś podobne.Ja wsadzam wszystko co ma owoce i ptaszki to lubią.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies