Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój kawałek planety

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek planety

lojalna_ 20:27, 14 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kochana jak Rubensowska królewna sniezka swietna
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Jagodaa 21:12, 14 lis 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Fajowy avatar! Nadrabiam, bo mam tyyyyyyyyyłyyyyyyy.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
malkul 21:20, 14 lis 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Wreszcie widac cie w pelnej okazalosci. Cudna jestes katarzynko
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Toszka 01:14, 15 lis 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
katiaxx napisał(a)
dawno nie pisałam że ledwom na swój wątek trafiła ...
w kwestii ogrodu jedzie do mnie ziemia 4 ciężarówy o czym wspominałam, dojedzie na poniedziałek
boję się
jak dojedzie zrobię zdjęcia, nie ma to jak pooglądać hałdę ziemi

poza tym chcę zmienić nic na sweet-focia



Zanim ci ziemię zrzucą to wdrap się na ciężarówkę i sprawdź co tam jest...oby nie gruz i kupa chwastów (z autopsji ostrzegam)
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
jazzy 01:27, 15 lis 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Avatar mega
Ziemie wioza - tez mega
A na tej ziemi bedzie pieknie roslo
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
katiaxx 10:32, 15 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Toszka napisał(a)


Zanim ci ziemię zrzucą to wdrap się na ciężarówkę i sprawdź co tam jest...oby nie gruz i kupa chwastów (z autopsji ostrzegam)


Toszko,nie wezmę gruzu ani gliny , poza tym nie będę grymasić bo potrzebuje jej sporo a jest darmowa
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Toszka 00:16, 16 lis 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Niom...ja też miałam taką okazyjną...a potem płakałam jak miałam wygrzebywać gruz, szkła, śmieci, chwasty, opuchlaki... było tej ziemi ponad 8metrów sześciennych
Katorżnicza robota
Dlatego z dobrego serca przestrzegam... moja historia uratowała znajomą przed podobnym błędem... wdrapała się na ciężarówę, rzuciła okiem i kazała spier...
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
jazzy 08:31, 16 lis 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Macham niedzielnie i bardzo wietrznie
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
katiaxx 16:07, 16 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Toszka napisał(a)
Niom...ja też miałam taką okazyjną...a potem płakałam jak miałam wygrzebywać gruz, szkła, śmieci, chwasty, opuchlaki... było tej ziemi ponad 8metrów sześciennych
Katorżnicza robota
Dlatego z dobrego serca przestrzegam... moja historia uratowała znajomą przed podobnym błędem... wdrapała się na ciężarówę, rzuciła okiem i kazała spier...


dziękuję Toszko, na pewno sprawdzę, myślę że gruzu nie będzie bo to ziemia z wykopów pod drogę, głównie z pól, jednakże może się zdarzyć, powiem szczerze że niechętnie podchodzę do ziemi nawiezionej, mam juz cześć takiej, gorzej tam rośnie trawa, nie lubię jej, jak ziemię przywiozę spróbuję ją przekopać z rodzimą żeby wymieszać trochę, nie wiem czy to coś da ale gdzieś czytałam na którymś wątku że ktoś na nawiózł na takie pobudowlane klepisko ziemie i po po prostu rozciągnął, kiepsko tam rosła trawa i Danusia tłumaczyła że ziemie powinny być przemieszane (chyba że to ja trochę pomieszałam
najbardziej się boję opuchlaków, grzybów i wszelkiej inne zarazy ... ale nie ma wyjścia, swojej ziemi nie rozmnożę
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 16:08, 16 lis 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
jazzy napisał(a)
Macham niedzielnie i bardzo wietrznie


hej,śliczny avatarek u mnie nie jest wietrzcznie, ale szaro o i okropnie, tak więc siedzę cały dzień w domu bez śladu makijażu
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies