Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blyxa i elipsa

Pokaż wątki Pokaż posty

Blyxa i elipsa

Mala_Mi 08:19, 19 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
blyxa napisał(a)
W sumie racja Jest tyle fajnych miejsc na świecie, gdzie można sobie zdechnąć - nie musi być moje podtarasie


To samo sobie pomyślałam Co najwyżej może podtarasie robić za domek/schron. Ale co tam..taras jest superaśny Nietypowy, fajny... wygląda obłędnie.. a zwierzątka jakby co niech też się cieszą z takiego superaśnego
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 08:30, 19 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
blyxa napisał(a)
Madzenka

Bardzo Wam dziękuję dziewczyny, ze mnie zachęcacie aby prosić na forum o rady. Ja trochę oporów mam - bo nie chciałabym być pasożytem. Jest tyle wątków, gdzie ludzie wpadają, proszą aby im wszystko zaprojektować, zrobić a najlepiej jeszcze posadzić Nie chciałabym być tak odbierana.
Założyłam swój wątek aby się inspirować, nabrać ogrodowiskowej chęci do zmian i rewolucji, ale nie chcę aby to było :"Ratunkuuuu, niech mi ktoś zaprojektuje rabatę"



I już Cię tofam bezgranicznie

Tofam za cudne widoki z Wrocławia... Ciebie tam nei będzie za tydzień..a mnie tam nigdy nie było Rozumiem zachwyty.. ja się zachwycam moją jedną wisionką ozdobną i 2 jadalnymi I nielicznymi magnoliami.. tam bym dostała oczopląsu... resztę poczytam innym razem.. bo i tak przerwa się przeciagnęła ponad miarę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Dominika11 08:35, 19 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Kwiaty śliczne
ogród super
a taras poprostu mnie powalił
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Pszczelarnia 11:17, 19 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jak taras się zrobił, to i kostka się zrobi. Ja jednak na kostkę na tarasik kuchenny się nie porywam. Od 3 lat mają przyjść panowie brukarze.... .

Na taką 'Galaxy' zachorowałam wczoraj i dziś ją u Ciebie prawie na żywo widzę.
Piękna.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Marga 11:43, 19 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Blyxa, obłędny ten taras wyszedł! Drewniany taras to moje odległe marzenie
Kwiatuchy śliczne
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 11:43, 19 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
sorry, dubelek
____________________
Ogród dla moich synków
Katkak 21:07, 19 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nooooo, taras masz przepiękny . Ale zachwyciło mnie coś jeszcze - te dwie donice ze sznurkami, w których rosną jaskry . Ale cuuuudne . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
blyxa 21:49, 19 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Wszyscy się tarasem zachwycają aż strach powiedzieć, ze on głównie pod dzieci był robiony - aby miały się gdzie bawić samochodzikami, lalkami, wodą itp. Bo aktualnie cały majdan jest na tarasie przy domu i nie ma jak kawy wypić. W tym tygodniu mam nadzieję, ze zostanie zrobiona renowacja i przenosiny ich domku. I być może juz w weekend wkleję zdjęcia z docelowym wyglądem.

Zaś na przeciwko tarasu ma być rabata (tak, ze trawa będzie biegła jedynie taką ścieżką w półkolu) i stoję przed dramatycznym wyborem - mam tam miejsce na jedną magnolię. Jaką wybrać? Dumam nad nad gwiaździstą lub pirouette.

Zaś pytanie nr 2 to takie czy dam radę sama wymurować podniesioną rabatę czy też robić to na poziomie gruntu.
Ot dylematy pierwszego świata

Mala_Mi napisał(a)

ja się zachwycam moją jedną wisionką ozdobną

No własnie, jak ją u Ciebie na zdjęciach zobaczyłam.... Aktualnie szukam miejsca czy aby jednak nie mam gdzie jej posadzić
Cieszę się, ze zdjęcia się podobały

Pszczelarnia napisał(a)
Jak taras się zrobił, to i kostka się zrobi.

Tylko za to zrobienie się trzeba było zapłacić Z kostką jest ten problem, że potrzebuję drobiazgów - ot tutaj wsadzić pięć kamieni, tu obmurować małą rabatę. A do tego nikt nie przyjdzie, bo się nie opłaca. I tak dumam, czy to aż takie trudne jest


Pszczelarnia napisał(a)

Na taką 'Galaxy' zachorowałam wczoraj i dziś ją u Ciebie prawie na żywo widzę.
Piękna.

Kwiaty to rzecz gustu, ale jedno muszę przyznać - jako drzewko samo w sobie jest bardzo ładna. Nic nie cięłam, nie formowałam, a pokrój ma w zasadzie idealny.
Dziś mieliśmy grad ale z tego co patrzyłam wieczorem chyba nic jej się nie stało.

Katkak napisał(a)
Ale zachwyciło mnie coś jeszcze - te dwie donice ze sznurkami, w których rosną jaskry .
Nie wiem czy jaskry takie szczęśliwe z donic ale też mi się w tym połączeniu podobają

Dominika11
, Marga - bardzo Wam dziękuję za wizytę i zachwyty
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Madzenka 23:42, 19 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jaskry to również moje odkrycie Anno Domini 2016, dzieki Karabeli
Taras mega wypas!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
blyxa 11:49, 20 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Madzenka napisał(a)
Jaskry to również moje odkrycie Anno Domini 2016, dzieki Karabeli
Taras mega wypas!

Dziękuję.
A odnośnie jaskrów to u nas w ogrodniczym podobno na jesieni mają cebulki. Jak nie zapomnę to pewnie nabędę i wsadzę do gruntu w ramach eksperymentu.
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies