Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Juzia 21:10, 18 paź 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38607
Uuuu jakie łysolki
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Sebek 21:12, 18 paź 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ehhh, szkoda drzew...
Ale reszta trzyma się - i to jak!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Borbetka 08:11, 19 paź 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
O i golteria jest! Fajna. Ja kupiłam kiścienie do donic. Teraz myślę jak ocieplić, bo bym całą zimę je chciała mieć. Nigdy bym nie pomyślała, że z brzozami może być problem .
____________________
borówcowy wizytowka
anbu 08:34, 19 paź 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Piękny ten Twój ambrowiec
Odnośnie bukszpanów, moje też miały/mają grzyba. Zapewne takie ze szkółki przywiozłam
Najpierw odkurzyłam dokładnie wszystkie i regularnie pryskam OW.
Dzięki octanowi wapnia, buksy maja się lepiej, regenerują się i puszczają dużo nowych listków. Trzeba coś robić, nie można tylko czekać
____________________
Ania Ogród Ani :)
AgnieszkaW 09:57, 19 paź 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Cudowna jesień w Twoim ogrodzie, Marto. Ściskam mocno
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Gardenarium 10:23, 19 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U mnie też tak smutno. Ponuro. Słońca brak
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 11:58, 19 paź 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tak patrze na twoje gracki, jakieś inne pióropusze niż u mnie...
a gdzie foto kwitnącego Variegatusa? przeoczyłam???
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Matka 13:51, 19 paź 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
O masz!dopiero-przypadkowo-odnalazłam Twój ogród-a co się stało z poprzednim wątkiem?Chciałam pooglądać tawułki, a tu nie ma...
____________________
U Matki
Zielona 17:37, 19 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Lojanto - operację na brzozie wykonam choćby po to, by móc chronić pozostałe drzewa. Samych brzóz pożytecznych mam 14 sztuk. Wolałabym żadnej już nie wycinać...

kasja - pilnować nie musisz - wątek nieco ślimaczy - dokładnie jak mój nastrój i chęci do działania w ogrodzie

Sebek - szkoda mi, bo ta brzoza już ładnie urosła. Ale... jak mawia Szefowa: nie rozpaczaj, będzie miejsce na nowe

Borbetko - golteria taka jakaś świąteczna mi się wydaje... A choroby brzóz... Kiedy przeczytałam, że trociniarka jest "typowym" ich szkodnikiem - nieco inaczej spojrzałam na zagrożenia dla roślin.

anbu - masz całkowitą rację, warto reagować, ale... mam taką filozofię dużego ogrodu, która zakłada, że powinnam odejmować sobie pracy, a nie dodawać. Nawet kosztem rezygnacji z roślin, które postanowią u mnie strajkować. Mimo tego - poczytam o OW. Wiosną dam znać, czy bez żadnych oprysków buksy sobie poradzą.

Danuś
- mam dolinę, kiedy patrzę na tą szarość... Niby modny kolor ale w tym wydaniu mnie nie rusza... Jestem zdecydowanie światłolubna. Dziś znowu calutki dzień w ulewnym deszczu.

Milka
- wiesz co - Poli ma chyba rację, że pióropusze mogą być różne w zależności od stanowiska, zasobności gleby, ilości nawozu - etc. Pokazała swoje /a wierzę, że akurat Ona ma oryginały/ i też różnie kwitną... Variegatusa nie pstryknęłam. Zrobię to przy okazji, bo muszę też pokazać Adagio dla Lindsay.

Matka - co się stało z wątkiem? Dokładnie to samo, co z Twoim. A tawułki możesz obejrzeć na pierwszej stronie aktualnego wątku.
Zielona 19:36, 19 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Pada... Znowu pada...
Domowa jesień.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies