Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Po mojemu. Ogród subiektywnie świadomy.

Kuba 07:26, 22 paź 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
gdy zobaczyłam Twój wianek hortensjowy nabrałam energii! też chcę taki może spróbuję
To właśnie w Tobie lubię- dajesz wiarę, nadzieję i optymizm że może być dobrze

może to tak publicznie nie wypada ale Marto- aj law ju
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Zielona 10:04, 22 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Sebek - wyciągaj prosty, ale ładny. Moim Gościom się podoba.

jazzy - tego ostatniego nie da się nie zrobić dobrze. Wyobraź sobie, że nawet nie wycinałam ogonków. Nitkę zamocowałam i obwiązałam na suszkach. Tyle, że Ty chyba suszków nie posiadasz Wysłać?
Albo nie! Mam pomysł dla Ciebie: zrób z liści! Obojętnie jakich. Może klonowych, żółtych? Pasują do Twojego domu. Zwizualizuj sobie: mokre, żółte liści, jeden przy drugim, które potem uschną w takim artystycznym nieładzie...

Maragrete - prosty, tani, wykonany w 5 minut. Zrób koniecznie! Kwiatów hortensji nigdy nie suszę w specjalny sposób. Nawet te, które widziałaś w wazonie, zostały po prostu wstawione do niego bez wody i same zaschły zachowując kolor. Wiankowe były cięte w późniejszym etapie, więc mają trochę koloru, ale częściowo pokryły się już zimową miedzią... Chciałam je potraktować resztą złotej farby w sprayu, którą pokryłam dynie, ale... te pastelowe kolory mnie zachwyciły i na razie zdobią drzwi.

Kubo
Ewciu. "Może spróbuję?" Proces trwa 5 minut! Łącznie ze ścięciem kwiatostanów. Wybierałam te dolne, mniejsze. Wiem, że nie masz czasu na misterne tkanie, więc to jest coś dla Ciebie!
Dziękuję za wyznanie Jest tym, co utwierdza mnie w przekonaniu, że warto tu być. Przede wszystkim dla wyjątkowych ludzi, których znam dzięki forum i którzy chętnie do mnie zaglądają. Ściskam Cię mocno!
TeresaK 10:55, 22 paź 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Jak Ty to robisz, że dla wszystkich masz czas? Dla każdego znajdujesz nawet parę słów, nikogo nie pomijasz. Każdy czuje się tu dla Ciebie ważny. A przy tym masz czas na swój piękny, wyjątkowy ogród. Może przekonam się do wianków .
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Borbetka 11:25, 22 paź 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Muszę na strych wleźć. Pewnie coś tam znajdę na drzwi. Przypomniałaś mi. Trzymaj się Marta .
____________________
borówcowy wizytowka
alis 13:46, 22 paź 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Śliczny hortensjowy wianek, muszę zrobić sobie podobny
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
wiunia 16:28, 22 paź 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422






Ślicznie wygląda ten wianek
Ja z kolei hortensje połączyłam z werbeną w bukieciku
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
lojalna_ 19:11, 22 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Zdolna kobitka świadoma swych umiejetnosci )))))

Twoje wnetrza mnie ujmują tak mocno jak ogrod )) detale z klimatem )) cała Ty
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
jazzy 19:26, 22 paź 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Zielona napisał(a)

jazzy - tego ostatniego nie da się nie zrobić dobrze. Wyobraź sobie, że nawet nie wycinałam ogonków. Nitkę zamocowałam i obwiązałam na suszkach. Tyle, że Ty chyba suszków nie posiadasz Wysłać?
Albo nie! Mam pomysł dla Ciebie: zrób z liści! Obojętnie jakich. Może klonowych, żółtych? Pasują do Twojego domu. Zwizualizuj sobie: mokre, żółte liści, jeden przy drugim, które potem uschną w takim artystycznym nieładzie...
Biorę!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Madzenka 06:34, 23 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zielona napisał(a)
Ostatnie chwile chorej brzozy. Bardzo mi żal, że nie udało się jej uratować. Pień pusty, powykręcany, ze szkodnikami w wybrzuszonych korytarzach. Czekałam, aż się przebarwi i zrobiłam pamiątkowe zdjęcia.






Nic nie widzę na brzozie? Usychala?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kacha123 17:12, 23 paź 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
I ja się melduję! Z przyjemnością będę Cię nadal odwiedzać i podczytywać, choć nie zawsze mam czas, że by coś napisać.
Pięknie jest i tyle!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies