Zarys ogrodu
14:29, 28 sie 2018
Witam wszystkich. Mam nadzieje, ze jestescie. Troche mnie nie bylo, mielismy prawie 2-miesieczny wyjazd. Zasluzony. Od 3 lat pochlania nas budowa, Wiec postanowilismy sie w koncu (!!!) zrelaksowac. No, poniekad kosztem zaniechanych, rozpoczetych robot i w ogrodzie i w domu.
Miedzy innymi bylismy u mnie, na "na starych smieciach" i musze sie pochwalic plonami
nawet na urlopie grzebiemy w ziemi 
Miedzy innymi bylismy u mnie, na "na starych smieciach" i musze sie pochwalic plonami