Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja działka na Dębowym Lesie 23:10, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
anpi napisał(a)
Aniu dziękuję Tobie i dziewczynom(+W.)za odwiedziny,piękne rdzewiaczki i zdjęcia ogrodu.Ten czas z Wami jakoś za szybko umyka a to takie miłe ,wesołe chwile ...co ja mówię - godziny...a nawet dni licząc ostatnie spotkania a wydaje się że chwile,bo nie zdążyłyśmy pogadać o tylu rzeczach...

O ,,,i ja bardo, bardo dziękuję. wami mogłaby chyba gadać do rana

A rudzik prawowity, a robaków dobre,ze nam nie podrzucał
Rozpoznawanie chorób i szkodników 23:09, 04 sie 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Dzika_roza to może być wirus, np. w przypadku lilii chory krzak z cebulą trzeba jak najszybciej usunąć bo to się roznosi przez np. mszyce. Tu jest zdjęcie pomidora z poskręcanymi liśćmi i mozaiką:
mozaika pomidora
Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 23:08, 04 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Bogusiu, świetne zdjęcia!!
Dziękuję wam a wspólne spotkanie


Dziękujemy tez Aniu było super

Moja rózyczka dla Ciebie
Moja działka na Dębowym Lesie 23:05, 04 sie 2018


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
Ania moja komóra tak to widziała
Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 23:04, 04 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
anpi napisał(a)

Bogusiu dziękuję Tobie i Waldusiowi za odwiedzinki i prezenty.Oczywiście czasu jakoś za mało na spokojne pogaduszki ze wszystkimi...tyle tematów do obgadania...,ale miła sobota
I zapomniałam Ci powiedzieć ,że ten kwiatek o którego pytasz to Cleome.


My również Aniu bardzo Tobie dziękujemy za cudne przyjęcie nas wszystkich
Tak to prawda czas biegnie strasznie szybko ,dlatego fajnie jest wykorzystać każde chwile te u Ciebie dzisiaj były cuuuudne

Bardzo proszę od nas dla Ciebie Aniu
Za drzwiami do ogrodu... 23:00, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry



Daleki od ideału..... 22:53, 04 sie 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Agnieszka była dzisiaj doradczynią i projektantka ogrodu Iwonki



Dziewczyny nawet nie miały czasu jeść,tak były zaabsorbowane projektowaniem
Moja glebo terapia 22:52, 04 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Super czerwony kolor mają te jeżówki







Za drzwiami do ogrodu... 22:49, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry

Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 22:42, 04 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
greg66 napisał(a)


Z początku każdy ma nadzieję
że życie, to jest gra uczciwa,
lecz ta nadzieja z biegiem czasu
wśród resztek złudzeń w dal odpływa.

Los pokręcony jest złowrogo
i umie bardzo być niemiły,
a nadmiar stresów i kłopotów
odbiera radość oraz siły…

Istnieje jednak lek wspaniały
leczący chorób duszy wiele,
a są nim wierni i życzliwi,
od lat sprawdzeni przyjaciele!


M.Urban


Piękny wiersz Grzegorzu to zaszczyt mieć przyjaciol i w dzisiejszych czasach móc tez mieć w nich oparcie Dziękuję

Sezon 2017 u Hanusi 22:41, 04 sie 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Asiu, Basiu, też mówię, że dobrze w domu!

Moja działka na Dębowym Lesie 22:41, 04 sie 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Aniu dziękuję Tobie i dziewczynom(+W.)za odwiedziny,piękne rdzewiaczki i zdjęcia ogrodu.Ten czas z Wami jakoś za szybko umyka a to takie miłe ,wesołe chwile ...co ja mówię - godziny...a nawet dni licząc ostatnie spotkania a wydaje się że chwile,bo nie zdążyłyśmy pogadać o tylu rzeczach...
Za drzwiami do ogrodu... 22:41, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
To było pyszne



Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 22:38, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Trawy jednoroczne 22:36, 04 sie 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
A to dla Przemka
W tym roku cudny Pegasus.
Daleki od ideału..... 22:35, 04 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Agnieszko zrobiłaś kawał dobrej roboty Iwonka juz wszystko wie









Moja działka na Dębowym Lesie 22:34, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Dzisiaj byłam wspólnie kilkoma koleżankami u Ani-anpi.
Piękny ogród, można oglądać,podziwiać go końca

Rudzik nam umilał spotkanie, bo gniazdo miał na tarasie

rośliny omówione od stóp do głów






Trawy jednoroczne 22:34, 04 sie 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
cyma2704 napisał(a)
Mireczko

WOW jak obrodziła w kociaki Bardzo się cieszę Zosiu, pięknie zakwitła.
Moja działka na Dębowym Lesie 22:31, 04 sie 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Było nam bardzo miło Aniu spotkać dzisiaj Ciebie i koleżanki u Anpi Ani









Daleki od ideału..... 22:29, 04 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Agnieszka była dzisiaj doradczynią i projektantka ogrodu Iwonki


Spotkanie było mega udane


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies