Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

Nowalijka 21:54, 16 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725

Ta róża wygląda jak bukiet zrobiony w kwiaciarni
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:59, 16 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
I inne



____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
gosika67 22:04, 16 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Róże jeszcze ładnie się prezentują, chociaż u mnie liście mają byle jakie, ale dają radę.Lilie jeszcze będą kwitły? U mnie już wszystkie przekwitły, ale jest niespodzianka kwiat rododendrona się pojawił.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
sylszu 22:04, 16 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Nowalijka napisał(a)

To co, w sobotę startujemy. Mój eM zbiera kipy w słoiku. Mówię do niego, ze może choc raz jego palenie będzie pożyteczne



Najśmieszniej będzie jak w niedzielę pójdziemy popatrzeć na efekty naszego ataku, a tam kiepy będą leżeć na całej rabacie a na środku kopczyka będzie siedział kret ( u mnie nornica) i palił skręta
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
gogo 23:34, 16 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Elu, a Ty nie dałaś po mozaikę folii? Ja pod żwirkiem mam, raz kret się na nią natknął i poszedł w siną dal i nie wrócił
Warzywa widzę dorodne, szczególnie dynia, jak masz możliwość to ją zważ, będziesz mogła się pochwalić
Różyczki i reszta kwiatów piękne, jabłuszka pychota
Lejąc wodę kretowi może znalazłaś nowy sposób na niego?
Życzę powodzenia akcji w sobotę i dobrze, że Was nie opuszcza dobry humor, lepiej się śmiać niż płakać
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylszu 00:01, 17 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
gogo napisał(a)
Elu, a Ty nie dałaś po mozaikę folii?

A może siatkę na krety? Pod trawnikiem mam siatkę i nawet ( póki co ) pół nornicy mi nie wlazło. Kreta też nie mam.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
gogo 00:58, 17 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Siatka to najlepsze rozwiązanie, ale przed założeniem trawnika.
A mozaikę można jeszcze kawałkami zdejmować i folię wsuwać, będzie taniej. Ostatnio używałam folię malarską super mocną i to podwójnie.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
zoja 06:47, 17 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Elu
Suszac wlosy o poranku przegladalam nowy 'moj piekny ogrod' i 'kocham ogrod'
Zobacz cos takiego trafilam:




I zblizenie:
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Nowalijka 12:04, 17 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
gosika67 napisał(a)
Róże jeszcze ładnie się prezentują, chociaż u mnie liście mają byle jakie, ale dają radę.Lilie jeszcze będą kwitły? U mnie już wszystkie przekwitły, ale jest niespodzianka kwiat rododendrona się pojawił.

Gosiu, u mnie liście róż też byle jakie. To juz chyba ten czas. Lilie juz kwitły, zostawiły takie koraliki. U mnie tez rododendron zakwitł drugi raz (bialy, bo podobno tylko te powtarzają kwitnienie).
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 12:07, 17 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
sylszu napisał(a)



Najśmieszniej będzie jak w niedzielę pójdziemy popatrzeć na efekty naszego ataku, a tam kiepy będą leżeć na całej rabacie a na środku kopczyka będzie siedział kret ( u mnie nornica) i palił skręta

Oj. Nawet tak nie myśl. Nie będzie mi do śmiechu. Ukatrupię upalonego potwora, albo sama z rozpaczy zajaram
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies