Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe szaleństwo ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe szaleństwo ...

zoja 05:48, 14 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Hmmm... Wspolczuje ja wczoraj slyszalam jak dziki kotek cwiczyl polowanie skuteczny byl czyli u mnie dziala koci patrol - Tobie przydalby sie taki sam. Nie kreca Ci sie po sasiednich dzialkach koty? Moze trzebaby przywabic jakims smakolykiem...
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BasiaLT 08:58, 14 sie 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
U mnie na krety i nornice poluje ... pies. Kotu się nie chce. A pies co jakiś czas przynosi "zdobycz".
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
gogo 13:37, 14 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
To musi fajnie wyglądać, jak kot śpi, a pies łowi. No ale każdy sposób walki jest dobry, ważne, że skuteczny
A są już efekty po wsypaniu naftaliny?
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Nowalijka 22:58, 15 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725

gogo napisał(a)
To musi fajnie wyglądać, jak kot śpi, a pies łowi. No ale każdy sposób walki jest dobry, ważne, że skuteczny
A są już efekty po wsypaniu naftaliny?

Dziewczyny u mnie kot nie wchodzi w grę, psina jest entuzjastycznie nastawiona do życia, macha ogonem na widok wszystko co się rusza. Naftalina, czy jest rezultat - trudno powiedzieć, nie działają w korytarzach gdzie wsypałam kulki, ale nadal robią nowe tunele. Już nie walczę bo szkoda czasu.
Dzisiaj nie zabawiłam zbyt długo na działce bo zrobiliśmy z mężem wypad na jarmark sw. Dominika. Połaziliśmy troche i tak zastał nas zmrok. A jutro do pracy. Ja , bo mąż wziął urlop... Na działce dalej "sklejam" placyk ławeczkowy. Już dużo nie zostało

____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
sylszu 00:01, 16 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Coraz fajniej ten placyk ławeczkowy wygląda. Podoba mi się taka mozaika i pasuje do Twoich ścieżek.

Na nornice przygotowuję nalewkę z kiepów papierosowych. Albo one, albo ja

W sobotę zacznę atak !
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
gogo 12:34, 16 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Placyk wygląda kapitalnie
Siedząc na ławeczce patrzyłabym raz na ogród, raz na mozaikę i zachwycała się.
I tak masz większe szczęście w nieszczęściu niż Sylwia, bo krety nie zjadają roślin, uszkodzenia są przypadkowe.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Nowalijka 21:37, 16 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
sylszu napisał(a)
Coraz fajniej ten placyk ławeczkowy wygląda. Podoba mi się taka mozaika i pasuje do Twoich ścieżek.

Na nornice przygotowuję nalewkę z kiepów papierosowych. Albo one, albo ja

W sobotę zacznę atak !

To co, w sobotę startujemy. Mój eM zbiera kipy w słoiku. Mówię do niego, ze może choc raz jego palenie będzie pożyteczne
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:43, 16 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
gogo napisał(a)
Placyk wygląda kapitalnie
Siedząc na ławeczce patrzyłabym raz na ogród, raz na mozaikę i zachwycała się.
I tak masz większe szczęście w nieszczęściu niż Sylwia, bo krety nie zjadają roślin, uszkodzenia są przypadkowe.

Grażynko jestem dumna ze swojego placyku. Dziś kupiłam po niższej cenie 20 kg drobnych kamyków. Miałam kończyć placyk i puste miejsca obsypać kamykami. Poszłam po pracy na działkę i co na dzień dobry widzę? Zgadnij... Nie zgadniesz. Kopiec na placyku.... Ścieżka kloszarda też skopana. Zebrałam wykopaną ziemię a do dziury lałam, lałam i lałam wodę bez końca....
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:47, 16 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Moje dynie i pomidory



____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Nowalijka 21:51, 16 sie 2018


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Trochę róż



____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies