Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka
21:32, 17 mar 2012
Dzisiaj cięłam też lawendę u Teściowej, wycięłam jej też 2 uschnięte płożące jałowce. Chyba ze starości padły i spróchniały - oba miały ponad 17 lat... na dzisiaj mam dośc ogrodowej pracy, wszystko mnie boli
Jutro nowy dzień, umówiłam się nna cięcie 3 owocowych drzewek z sąsiadką
Wyjęliśmy z M donice z naszego garażu, nie obyło się bez gadania oczywiście - a po co to, czemu aż tyle...
W przyszłą sobotę pan z bazarku będzie miał więcej odmian agrestu piennego, dzisiaj miał triumf lubiony przez mączniaka - podziękowałam
Fajnie że jutro jeszcze nie dziela, ciekawe czy pogoda będzie taka jak dzisiaj

