Przerwa na kawę...
12:53, 01 lut 2022
Maj 2021
Rabaty po bokach kipią wręcz w kwiatach. Po lewej kwitnie na całego magnolia gwiaździsta na pniu. Kocham ja normalnie. Nie wymaga praktycznie pracy, po kwitnieniu tylko przycinam ubiegłoroczne gałązki wychodzące poza obrys. Rośnie w miejscu osłoniętym więc wiosenne przymrozki prawie nie niszczą kwiatów. Kwitnie co roku, co dwa jest nimi obsypana. Nawożę ją tylko obornikiem granulowanym. Rośnie w skrzyni więc korzenie nie są zalewane. Oczar przekwitł, wypuścił młode listki. Hortensje pnące się zazieleniły, Ciemierniki też już są zielone. Na rabacie po prawo kwitną tulipany. Tak wygląda początek maja.
Rabaty po bokach kipią wręcz w kwiatach. Po lewej kwitnie na całego magnolia gwiaździsta na pniu. Kocham ja normalnie. Nie wymaga praktycznie pracy, po kwitnieniu tylko przycinam ubiegłoroczne gałązki wychodzące poza obrys. Rośnie w miejscu osłoniętym więc wiosenne przymrozki prawie nie niszczą kwiatów. Kwitnie co roku, co dwa jest nimi obsypana. Nawożę ją tylko obornikiem granulowanym. Rośnie w skrzyni więc korzenie nie są zalewane. Oczar przekwitł, wypuścił młode listki. Hortensje pnące się zazieleniły, Ciemierniki też już są zielone. Na rabacie po prawo kwitną tulipany. Tak wygląda początek maja.