Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w remoncie 19:28, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry






Dębowe zakątki 19:27, 25 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
anabuko1 napisał(a)


Wiem , wiem ,że w kowaliach są toksyny.
Od wąchania ich i podziwiania delikatnych białych kwiatów nic nam się nie stanie, gorzej.
Tylko jak i jeśli spróbujemy taką konwalię zjeść. A tego nie bedę robiła.


Piękne zdjęcie konwalii. Bardzo je lubię i mam w ogrodzie w różnych miejscach, niestety rosną, jak szalone i coś mi się wydaje, że zaczynam tracić nad nimi panowanie. Rozpanoszyły się strasznie.
W ogrodzie jest wiele trujących roślin, trzeba tylko wiedzieć i pamiętać, które kwiaty można zjeść, a które trzeba tylko podziwiać (najbezpieczniej nie jeść żadnych ).
Ogród w remoncie 19:26, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Tu wczorajsze







Ogród w remoncie 19:20, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Mirka napisał(a)
Ja swoją szałwie wiosną przesadzałam i jeszcze nie zbiera się do kwitnienia może wcale nie zakwitnie. Ech te roszady ogrodowe
Asia coś mało zdjęć pokazujesz
Bardzo lubię tu zaglądać


Moja ta zwykła też jeszcze trochę, Caradonna za to już w blokach startowych
Mało zdjęć bo zarobiona jestem. Nowe rabaty dały mi w kość, że nie wiem jak się nazywam ale to nic, wszystko wynagradza widok zrobionej roboty.
Wywołałaś mnie Mircia do tablicy to proszę
Niespecjalnie widać bo już wieczór, jutro zrobię lepsze
Nowa rabata, na razie tylko z rodkami





Działka prawie w Borach Tucholskich 19:20, 25 maj 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Jak ja nie daję rady to przynajmniej one są po "szczupłości "

Liberty



Maigold ..........................................................................Jan Byczkowski



Białobok
Zieleń, drewno i antracyt 19:20, 25 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16245
Do góry
antracyt napisał(a)
Zapomniałam pokazać jaki zapach dominuje w ogrodzie od półtora tygodnia


A nie ma wycieczek i sesji na insta?

Pamietam, jak kiedyś wracałam od rodziców i przejezdzałam obok poletka z makami (takiej łączce).
Obok poletka samochód zaparkowany pół na poboczu, pół na jezdni (na zakręcie). A na łączce 3 osoby, z czego dwie leżą na ziemi i robią zdjęcia, a trzecia brodzi wśród kwiatów .
Ogród z zegarem 19:19, 25 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Agatorek napisał(a)
I taki miałam zachód słońca dziś


Przepiękny zachód słońca, zachwycający.
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 19:11, 25 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Kocimiętka dopiero będzie kwita - mam wrażenie, że jest ostatnia na forum - wszędzie w rozkwicie


I fauna

I fauna nieożywiona na zakończenie
Słoneczny Ogród 19:10, 25 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
I na koniec gość na, którego czekałam




Spacer po Twoim ogrodzie to ogromna przyjemność, no i gości masz wspaniałych.
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 19:09, 25 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Czosnki przygotowują się do natarcia



Chwaścik, który czeka na zmiłowanie
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 19:08, 25 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Zawilców rozsianych mam dużo, ale kwitnie tylko jedna kępka - za ciemno im pod drzewami?



Rodek pęka
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 19:07, 25 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Basiu, zapowiadana raureif na przytarasowej

i z bliska

Jak już w tej lokalizacji jesteśmy to Bloomerang

nieco bliżej...

I jeszcze bliżej

Różanecznik - Rhododendron - prezentacje roślin 18:55, 25 maj 2021


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Królowa Jadwiga (Royal Butterfly).
Pokażę nasz ogród 18:39, 25 maj 2021


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4218
Do góry
Montana długo dała na siebie czekać. Ale nie zawiodła. [
Kłopoty - problemy z trawnikiem 18:23, 25 maj 2021

Dołączył: 25 maj 2021
Posty: 1
Do góry
Witajcie. Co zrobić z tym trawnikiem? Niestety jest rzadki i ma pełno chwastów. Założony w zeszłym roku na starym trawniku. Niestety za poradą znajomego daliśmy nawóz właśnie rok temu i chyba trochę za dużo i wyszło jak wyszło. A teraz dalej wyglada kiepsko i ilość chwastów przyprawia mnie o ból głowy.
Wilczy ogród 18:13, 25 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Magleska napisał(a)


Asiu cieszę się ,że trafiłaś
Buziaki ....nie nadrabiaj -fotki pogladaj i wystarczy


Pięknie, kolorowo, różnorodnie, woda i jeszcze na dodatek kamienie. Jest wszystko co trzeba, pięknie skomponowane. Bardzo mi się podoba.
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 18:11, 25 maj 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Joann napisał(a)
Aniu, Ewo w takim razie dam sobie chyba spokój z umieszczeniem klonu przy ścianie. Szkoda by go było. Ale miejsce dla niego jakieś znajdę, przynajmniej jednego

Klony są piękne ale trzeba im stworzyć dobre warunki, wydaje mi się że pasuje im zachodnia i wschodnia strona. Południe i północ średnio.

Apropos klonów, wsadziliśmy kolejne,

Sangokaku



Shirasawy Aureum

April podbija las... 18:06, 25 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
April napisał(a)


Dzięki, widziałam. Bardzo ładny, niebieściutki
Ja liczę na wysiew, zawsze to darmowe sadzonki, co przy moim areale nie jest bez znaczenia






Bardzo fajne miejsce na ognisko!
W ogóle zachwycam się Twoimi leśnymi zakątkami, no i ta ścieżka jest rewelacyjna.!
Buk pospolity - Fagus sylvatica 18:05, 25 maj 2021


Dołączył: 01 wrz 2018
Posty: 115
Do góry
Poproszę o opinię, czy te zielone nowe gałązki buka purple fountain należy usuwać?
Dla odmiany czas na zmiany... 18:00, 25 maj 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Fasolka szparagowa siana w domu. Zobaczymy czy da radę


Czosnek i groszek cukrowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies