Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 10:25, 24 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Yenna napisał(a)


Będziesz coś większego sadzić, żeby go zasłonić?


Już posadziłam wszystko co mogłam, teraz będę czekać aż urośnie Nie chcę więcej dużych okazów sadzić u siebie, bardzo ciężko i długo się aklimatyzują (takie mam doświadczenie z grujecznikiem). Posadziłam kilka młodszych egzemplarzy, tym jest łatwiej się przyjąć. W osiach widokowych mam kilka docelowo odpowiednio wysokich drzew, a oprócz tego żywopłot z tui i pas z rugosami (wybierałam odmiany dorastające do 3m, żeby okna widokowe na parterze tego domu zasłonić). No i jest jeszcze sad, na razie też mini
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:29, 24 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
mrokasia napisał(a)


Jakie ładne .
Ja już przestałam zwracać uwagę na domy za płotem. Są i już. Żebym nie wiem co zrobiła i tak będą widoczne, przynajmniej przez kilka najbliższych lat zanim drzewa urosną. A niektóre zawsze będą widoczne bo musiałabym się obsadzić ze wszystkich stron wysokimi iglastymi drzewami by je zasłonić. Przywykniesz. Teraz w sumie ważne by elewacja i dach były w zjadliwych kolorach.

No tak... ciekawe jakie gusta mają właściciele, oby neutralne. Jedyne co zauważyłam, to że są dość głośni i lubią weekendy w większym gronie spędzać... Plusem jest, że są sympatycznie
Całego domu, tego i pozostałych nigdy nie zasłonię, nie dałabym rady. Pewnie za jakiś czas przywyknę, a wtedy postawią następne obok, hehe.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 16:07, 25 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
"Żabi" konar dla Magdy
Lepszego zdjecia nie mam, ale coś widać. U Ciebie taki element chyba wyglądałby obco, ale do mojego otoczenia oczka pasuje (tak myślę ) Niech tylko się mięta i tojeść trochę rozpanoszą.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Catalinasdiary 16:44, 25 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Jak pasuje, jakby od zawsze tam był. Ciekawa jestem Waszych oczek pod koniec sezonu bo też cos takiego planuje.
antracyt napisał(a)
"Żabi" konar dla Magdy
Lepszego zdjecia nie mam, ale coś widać. U Ciebie taki element chyba wyglądałby obco, ale do mojego otoczenia oczka pasuje (tak myślę ) Niech tylko się mięta i tojeść trochę rozpanoszą.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Magleska 17:50, 25 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Super jest ten konar
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Alija 18:34, 25 maj 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Pięknie wyszło Ci to obramowanie oczka, podoba mi się.
A wielosił u mnie jeszcze nie kwitnie, powojnik zresztą też.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agatorek 19:20, 25 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
antracyt napisał(a)
Zapomniałam pokazać jaki zapach dominuje w ogrodzie od półtora tygodnia


A nie ma wycieczek i sesji na insta?

Pamietam, jak kiedyś wracałam od rodziców i przejezdzałam obok poletka z makami (takiej łączce).
Obok poletka samochód zaparkowany pół na poboczu, pół na jezdni (na zakręcie). A na łączce 3 osoby, z czego dwie leżą na ziemi i robią zdjęcia, a trzecia brodzi wśród kwiatów .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 19:48, 25 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Aga, wycieczki już się chyba zrobiły niemodne W zeszłym roku niedaleko były sesje w makach, rzepaku, dzikiej łące kwietnej a potem w słonecznikach A kilka km od nas jest znana na całą okolicę podmokła łąka z firletką poszarpaną, gdzie koło czerwca od wielu lat sesje zdjęcowe są non stop, ślubne również
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:51, 25 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Catalinasdiary napisał(a)
Jak pasuje, jakby od zawsze tam był. Ciekawa jestem Waszych oczek pod koniec sezonu bo też cos takiego planuje.

Sama jestem tego ciekawe
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:51, 25 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11765
Magleska napisał(a)
Super jest ten konar

Dzięki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies