Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Naturalistyczny z duszą prerii.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Naturalistyczny z duszą prerii.

deszczowymaj 10:16, 21 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Katte napisał(a)
Jedna osoba choćby siedziała w ogrodzie 24 na dobę. To stworzenie ogrodu lub poprawienie to zajmują lata zanim dojdzie do takiego stanu.
Wykonanie zawsze i może być własne,ale wg czyjegoś projektu.


Jest tu taki ogród nad którym są ochy i achy .
Właściciel nie wymyślił tego sam. Danusia zrobiła projekt resztę wykonał inwestor
Ale to moja słodka tajemnica.



Hmmm powiedź jaki powiedź rozumiem ,że właściciel tego ogrodu nie przyznaje się do projektu ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
UrsaMaior 10:20, 21 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8311
Niejeden taki ogród tu jest I jeszcze takie, w których właścicielka w 1,5 godziny wykonuje pracę zajmującą ekipie cały dzień
____________________
ogród pod lasem
deszczowymaj 10:24, 21 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Eeee nooo jak to ? mówcie szybko które to

Ja wiem o kilku ..ale właściciele przyznają się do projektu a resztę ogarniają sami
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 10:26, 21 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
UrsaMaior napisał(a)
Niejeden taki ogród tu jest I jeszcze takie, w których właścicielka w 1,5 godziny wykonuje pracę zajmującą ekipie cały dzień


Widocznie bardzo naiwna jestem skoro nie dostrzegam takich sytuacji a nie rozumiem też po co takie fakty ukrywać ..hmm
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Katte 10:42, 21 kwi 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Spójrz na moje 35a jestem sama mam tylko dwie ręce. Mąż trochę pomaga.
To mój drugi sezon. Z czego w pierwszym miałam pod pachą noworodka - to żadna robota z tak maleńkim dzieckiem .
Tylko lekkie prace bo jak się budził to musiałam wszystko rzucać i być w miarę czysta żeby nakarmić hehehe.

Przede mną co najmniej kilka sezonów zanim coś z tego wyniknie chyba że zabraknie mi determinacji .

____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
UrsaMaior 10:47, 21 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8311
Nie zabraknie, ogród wciąga Z moich obserwacji wynika, że ogród wygląda już w miarę fajnie po 3 sezonach pracy. To nie jest aż TAK długo
____________________
ogród pod lasem
Katte 10:58, 21 kwi 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Ogarnięte mam może z 10a z 35 hehehe.
W tym roku najmłodszy ma już 2,5 to się zabawi w piaskownicy czy na trawniku.

Plany ambitne ale jeśli uda się zrobić to co mam gdzieś z tylu głowy to będzie jakieś 20 a
Pozostałe 15 a obrabia znajomy bo nie do ogarnięcia.Narazie rośnie rzepak .
Potem będziemy siali poplony nawozili kupami aż będzie można wbić łopatę.
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
UrsaMaior 11:05, 21 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8311
Ach zazdroszczę terenu! Masz super pole do popisu
____________________
ogród pod lasem
AnnaCh 11:27, 21 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Terenu zazdroszczę, ja moich 8 arów nie jestem w stanie obrobić od 5 lat Iza, mój ogród po 3 sezonach nie wyglądał dobrze, ciągle nie wygląda Ale też już się nie spinam, mam czas, chciałabym, żeby było jako-tako na komunię Jaśka, a to za 3 lub 4 lata... Ograniczają mnie możliwości fizyczne, finansowe... Chciałabym coś zrobić, ale najpierw trzeba zrobić coś innego, żeby można było to pierwsze i tak ciągle, tetris w najlepsze.
Też zauważyłam to co Ty Kasiu, są tu ogrody, które na bank są obrabiane przez firmy, bo pracując zawodowo, mając małe dzieci i męża, który nie lubi prac ogrodowych się nie da... Tylko po co to ukrywać i wprowadzać innych w stan depresyjny?
Fajnie działasz dziewczyno i trzymam kciuki za dalsze efekty
____________________
Ania - Malutki pod lasem
UrsaMaior 11:36, 21 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8311
Ania, no Ty już nie przesadzaj, ciągle nie wygląda, jasne Najlepiej obejrzeć sobie fotki przed i po, wtedy widać zmiany. Poza tym my tu mamy trochę skrzywione spojrzenie na nasze ogrody, nigdy nie jesteśmy w pełni zadowolone
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies