Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Kasiek 22:36, 18 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
[


Normalnie petarda
____________________
Bawarka
galgAsia 10:28, 19 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
tulucy napisał(a)
Ja wzięłam półtorej godziny wychodnego, teraz będę siedzieć nad robotą, ale co tam, warto, bo za dnia mogę podłubać, a wieczorem nad papierami, odwrotnie się nie da.
Jutro to samo zrobię, zostało mi jeszcze chyba ze 200 sztuk tego drobiazgu.

I nawet nie wiem ile tulipanów wykopanych z rabat, upychanych do doniczek na suszenie. Nie wiem nic, jaki kolor, będzie totalna mieszanka u sąsiadów, bo u siebie miejsca nie mam chyba
Ale będziesz miała kolorowy zawrót głowy na wiosnę
Ilości trochę współczuję . ale przecież wiemy, że tylko taka ilość da fajny efekt. Brawo Ty!
W tygodniu już nie mam szans na ogród, zostaje tylko weekend . Póki co znów pada deszcz... Żebym nie musiała żałować
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:33, 19 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magleska napisał(a)
Asia
pomacham tylko i melduję ,że na bieżąco fotki śliczne oglądam i czytam o planach
Madzia Już prawie nie ma co fotografować... W weekend ma być przymrozek, to może złapię trochę szronu.
Planuję sobie obsadzenie części wgłębnika. Wymyśliłam taki jesienny kącik - oczary i klony jako baza, jak się zmieści, to może jakaś kalina, dereń... Niskie piętro - chryzantemy, astry... Nie mam pojęcia, czy to wyjdzie. Na razie walczymy - przycinamy jabłonie, wyrzucamy resztki starego żywopłotu. No coś się dzieje...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:36, 19 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)

Mam, mogę się podzielić. Tylko Ewa-Anda pisała, że cech matczynych nie powtarzają

antracyt napisał(a)
Ja planowałam żółte zebrać i też mi pogniły.

Anda napisał(a)


Nie powtarzają, pokazałam też fotki. Jesienią nawet ciemno-różowe sie pojawiły.
Mnie udało się zebrać jakieś nasionka, ale pojęcia nie mam, co z tego wyrośnie. A w tej chwili są tylko pogniłe resztki kwiatów i będę musiała już wyrzucić, bo niefajnie wygląda...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 10:38, 19 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasiek napisał(a)


Normalnie petarda
Wszelki duch, Kasiek
Jak fajnie, że zaglądasz
Ty tak na serio...? No miło mi bardzo Mnie się podoba takie ujęcie, ale nie sądziłam, że jeszcze komuś...
Muszę zajrzeć do Ciebie, bo na pewno jest na czym oko zawiesić
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 20:00, 19 lis 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
galgAsia napisał(a)
Madzia Już prawie nie ma co fotografować... W weekend ma być przymrozek, to może złapię trochę szronu.
Planuję sobie obsadzenie części wgłębnika. Wymyśliłam taki jesienny kącik - oczary i klony jako baza, jak się zmieści, to może jakaś kalina, dereń... Niskie piętro - chryzantemy, astry... Nie mam pojęcia, czy to wyjdzie. Na razie walczymy - przycinamy jabłonie, wyrzucamy resztki starego żywopłotu. No coś się dzieje...


Plany zacne.Podoba mi się ta koncepcja.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 17:59, 21 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Plany zacne.Podoba mi się ta koncepcja.
Wiesz, tam jest teraz całkiem sporo miejsca. Planowanie właściwe będzie możliwe, jak uprzątniemy wszystko, wyrównam podłoże i wymierzę
Myślę, że przesadzę tam trzmielinę oskrzydloną, może też kalinę bodnantską. A w wolne miejsca pomiędzy trawy i wiosenne cebulowe. Tak jakoś to widzę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 18:02, 21 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wczoraj zimno, ale za to czyste niebo
No i pojawił się Księżyc

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 18:05, 21 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dziś w nocy był mróz, niestety bez szronu. Więc w ogrodzie skosiło nasturcje, Tatowe datury w donicach, ostatnie dalie. Opadają resztki liści...

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 18:07, 21 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ciemierniki już gotowe na pokaz



A na cienistej jeszcze zielone paprocie

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies