Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

tulucy 17:07, 17 lis 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Asiu, u mnie też nie było... ale zobaczyłam kiedyś, jak wędkarze siedzą na pomoście i stwierdziłam, że też chcę ojciec uciął wędkę z leszczyny bodajże, żyłkę jakąś znalazł z haczykiem, coś tam miał... i tyle. Potem już trochę lepiej było, bo wędki jakieś normalniejsze, ale kołowrotka to dopiero po studiach się dorobiłam

Bym sobie posiedziała nad wodą... zamiast sadzić te krokusy... strasznie małe te cebulki...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
galgAsia 17:07, 17 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
anabuko1 napisał(a)

Piękne chryzantemki.
Ale i piękne róże w jesiennych widnieniach.
A Trawy najpiękniejsze.
Aniu, absolutnie nie wyobrażam sobie ogrodu bez traw Są zjawiskowe, malownicze, nadają lekkości i tajemniczości... I dodają uroku.
Róże i chryzantemy uwielbiam, ale w trawach wchodzą na wyższy level
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:08, 17 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pszczelarnia napisał(a)
Galgasiu, udałoby Ci się zebrać nasiona z białych kosmosów? Moje wszystkie pogniły na krzakach.
A gdzie tam, też pogniły... Ciekawe...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:10, 17 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Dobrze choć u Ciebie pooglądać jezioro i nie tylko
Gosia, ten dzień ze słońcem to jak dar jakiś królewski
Kolejne dwa dni z chmurami i deszczem (właśnie za szybą stuka...).
Dobrze, że ruszyłam z aparatem
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:11, 17 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
tulucy napisał(a)
Asiu, u mnie też nie było... ale zobaczyłam kiedyś, jak wędkarze siedzą na pomoście i stwierdziłam, że też chcę ojciec uciął wędkę z leszczyny bodajże, żyłkę jakąś znalazł z haczykiem, coś tam miał... i tyle. Potem już trochę lepiej było, bo wędki jakieś normalniejsze, ale kołowrotka to dopiero po studiach się dorobiłam

Bym sobie posiedziała nad wodą... zamiast sadzić te krokusy... strasznie małe te cebulki...
Ja sobie siedzę w pracy... A za oknem pada...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
tulucy 17:15, 17 lis 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja wzięłam półtorej godziny wychodnego, teraz będę siedzieć nad robotą, ale co tam, warto, bo za dnia mogę podłubać, a wieczorem nad papierami, odwrotnie się nie da.
Jutro to samo zrobię, zostało mi jeszcze chyba ze 200 sztuk tego drobiazgu.

I nawet nie wiem ile tulipanów wykopanych z rabat, upychanych do doniczek na suszenie. Nie wiem nic, jaki kolor, będzie totalna mieszanka u sąsiadów, bo u siebie miejsca nie mam chyba
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magleska 18:28, 17 lis 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18430
Asia
pomacham tylko i melduję ,że na bieżąco fotki śliczne oglądam i czytam o planach
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Helen 20:01, 17 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Pszczelarnia napisał(a)
Galgasiu, udałoby Ci się zebrać nasiona z białych kosmosów? Moje wszystkie pogniły na krzakach.

Mam, mogę się podzielić. Tylko Ewa-Anda pisała, że cech matczynych nie powtarzają
____________________
Helen - Hortensjowo
antracyt 20:04, 17 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Ja planowałam żółte zebrać i też mi pogniły.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 20:30, 17 lis 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33423
Helen napisał(a)

Mam, mogę się podzielić. Tylko Ewa-Anda pisała, że cech matczynych nie powtarzają


Nie powtarzają, pokazałam też fotki. Jesienią nawet ciemno-różowe sie pojawiły.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies