Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Gosialuk 21:48, 28 gru 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Las pięknie uwieczniony My też byliśmy wczoraj na spacerze w lesie, bo w końcu słoneczko zaświeciło i grzech byłoby siedzieć w domu Nie lubię takich dni krótkich ponurych i pocieszam się, że już idzie do lepszego Pozdrawiam
____________________
Gosia Bylinowa łąka
galgAsia 21:52, 28 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Roocika napisał(a)
Asiu, las przeuroczy, wiele bym dała, żeby móc znowu pospacerować i pokontemplować, muszę jeszcze poczekać. Maskotki bardzo ładne, to na szydełko robisz czy na drutach?
Asiu, witaj w moim ogródeczku
Las jest fajny Bardzo lubimy po nim chodzić, ma w sobie tyle spokoju i jest taki piękny
Maskotki jeszcze nie ładne, to dopiero pierwsze nieporadne kroki. Robi się je na szydełku. Poszukaj na pintereście, tam jest kopalnia wzorów i pomysłów, ale robisz to na własną odpowiedzialność
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 21:56, 28 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
greg66 napisał(a)
Też byliśmy wczoraj w lesie ale u nas jest szaro buro i ....beznadziejnie.
Czekam na prawdziwą zimę, mogłaby przyjść...
Grzesiek, u nas też jest byle jak. Mam nadzieję na śnieg, ale czy się doczekam...? u nas to raczej rzadkość
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 22:03, 28 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)
Asia, zdjęcia z lasu - cudo księżyc, również ale rękodzieła - to miodzio Ty chyba nie umiesz usiedzieć na miejscu fajnie
Helen W lesie zawsze coś się dzieje, zawsze jest coś, na czym warto zawiesić oko I te zapachy ziemi, liści... Cieszę się, że mogłam sprawić radość tą wycieczką

Jeśli idzie o rękodzieła, to lubię coś dłubać. Uwielbiam robić na drutach, ale mam już całą szafę swetrów , nie ma kiedy ich nosić, za ciepło. Szydełko to była opcja najmniej spodziewana, a jak się wkręciłam, to nie mogę przestać. Po prostu zespół niespokojnych rąk
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kokesz 22:14, 28 gru 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Śliczne, leśne zdjęcia nie każdy umie dojrzeć takie piękno i jeszcze je łądnie uwiecznić Twój ogród wcale nie śpi, ja tam widzę, że kwitnie w najlepsze
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
galgAsia 22:15, 28 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ależ cudne te maskotki.
Las macie całkiem okazały.
Dobrze znów widzieć pełnię.
Buziaki!
Hanuś
Na księżyc muszę polować bezustannie, bez przerwy chowa się za chmury. Też się cieszę, że można go widzieć. Szare, ponure niebo rzeczywiście jest przygnębiające.

Wokół Gorzowa jest dużo lasów, wystarczy wyjechać za granicę miasta. Bardzo to lubię, zawsze jest dokąd pójść

Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 22:18, 28 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosialuk napisał(a)
Las pięknie uwieczniony My też byliśmy wczoraj na spacerze w lesie, bo w końcu słoneczko zaświeciło i grzech byłoby siedzieć w domu Nie lubię takich dni krótkich ponurych i pocieszam się, że już idzie do lepszego Pozdrawiam
Gosiu Faktycznie te ponure dni są trudne do zniesienia, na szczęście dni są coraz dłuższe większa szansa na słońce
U mnie nie ma słońca, ale w końcu kiedyś się pokaże
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 22:21, 28 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kokesz napisał(a)
Śliczne, leśne zdjęcia nie każdy umie dojrzeć takie piękno i jeszcze je łądnie uwiecznić Twój ogród wcale nie śpi, ja tam widzę, że kwitnie w najlepsze
Renia Dziękuję Ci bardzo za te pochwały, cieplutko się robi na sercu
Te róże to tak przez sen kwitną
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magara 23:29, 28 gru 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
Asia, u Ciebie wszystko piękne i gra i buczy - i ogród i las i szydełkowe stwory Oby tak zawsze
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
April 20:53, 29 gru 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
O rety, żeby u Ciebie nadgonić to musiałabym wziąć z miesiąc urlopu i nie odrywać się od kompa

Zdjęcia leśne wymiatają. Fajnie postrzegasz przestrzeń Ja byłam w lesie na spacerze w święta ale nie mam takiego dobrego oka do widoczków.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies