Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Agatorek 11:35, 03 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Ale masz już pięknie, wiosennie

Zdrowych i spokojnych Świąt
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 13:44, 03 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
Zdrowych, pogodnych Świąt życzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
paniprzyroda 10:14, 05 kwi 2021

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kocham te błękity w natarciu, podobnie jak Ty Pozdrawiam jeszcze świątecznie.
____________________
Dwa ogrody
galgAsia 15:57, 06 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Trzymam kciuki za szybki powrót do ogrodu
Ja też nie dostałam 2 odmian pomidorów, które chciałam. W tym roku ograniczam się do 3 odmian (2 sprawdzone i jedna nówna), a do tego wysiałam na styk, bez zapasów. Na razie wszystko wzeszło, ale jeszcze bardzo malutkie.
Zuza, powrót do ogrodu przeciąga się w czasie. Pogoda zdecydowanie wbrew. Wczoraj miałam przekrój przez wszystkie możliwe rodzaje opadów, do tego wiatr niemożebny. Dziś co chwila sypie śnieg, temperatura niewiele powyżej zera. Siewki rosną, odpukać, trzeba myśleć o pikowaniu.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:00, 06 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Basieksp napisał(a)
Dobrze, że tylko z powodu braku urlopu nie możesz buszować w ogrodzie uff pocieszę Cię też brakuje mi czasu, wczoraj późnym popołudniem trochę coś porobiłam, ale cały czas jestem do tyłu, ale są tego i dobre strony , napewno nie będę się nudzić, tyle pracy mam jeszcze do zrobienia Pozdrawiam słonecznie
Basia, mnie powoli przeraża ilość prac, które się nawarstwiły. Kiedy ja to zrobię?!? Zaczynam mieć obawy, że warzywnik będzie działał w tym roku na pół, albo i na ćwierć gwizdka. Jestem strasznie do tyłu...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:02, 06 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosialuk napisał(a)
Asia łączę się w bólu. Może za miesiąc uda się złapać parę dni wolnego. A też ciągnie mnie strasznie.
Dzisiaj widziałam dwa boćki na gnieździe, więc wiosna się rozkręca. Trawa z dnia na dzień bardziej zielona.
Gosia, a u mnie gniazdo cały czas puste. Nie wiem, gdzie się te moje boćki podziały.
Zielono coraz bardziej, fakt, ale temperatury oscylują w granicach zera, niewiele powyżej. Nie się nie da...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:05, 06 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)



Twardowski nigdy do Ciebie nie pomachał?


Spotkać żurawie musi być wielkim wzruszeniem, szczególnie w tych czasach. Aż sama się wzruszyłam


Za to przydybałam i nakręciłam klucz bocianów. Pewno wianki robiłaś gdy Twoje leciały
Wiesz, teraz zawzięcie zezuję w tamtych okolicach, ale drugi raz na żurawie nie trafiłam. Być może już robią gniazdo i biorą się za jaja

Czasem na max. zbliżeniu przeczesuję kosmos, żeby Pana Twardowskiego dopaść, ale nieźle się kryje...

Moje boćki to chyba mapę zgubiły i zepsuły kompas... Że o GPS nie wspomnę...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:08, 06 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magleska napisał(a)
Asia
życzę kilka dni wolnego
zachwycam się Twoimi wiankami

jestem na bieżąco ,choć mało piszę ,bo najczęśniej zaglądam wieczorami ,.....najczęściej padnięta ....czytam ,oglądam ,a brak pomysłu co napisać oprócz pięknie ,cudnie itp itd......
Buziaki
Madziu
Kilka dni wolnego było, ale jakoś nie czuję się jak nowonarodzona. Urlopy zawieszone do odwołania, nie wiem, czy majówka będzie porządna czy tylko taka "z przydziału".
Padnięta też chodzę strasznie i przybita tym wszystkim dookoła. No jakoś tak niewesoło się porobiło...

buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:11, 06 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)
Asiulka, trochę oddechu Ci życzę!
Księżyc jak zwykle zwala z nóg . Magnolie serio zaczynają? Moje jeszcze w ciasnych pakach, nie rwą się do kwitnienia. I dobrze, po co mają zmarznąć.
Kasiulku, Księżyc z definicji jest bossski
U nas magnolie powoli bo powoli, ale konsekwentnie ruszają. Takie mrozki rzędu -2C to im krzywdy nie zrobią na tym etapie. Dostrzegam pewną prawidłowość - pierwsze kwitną starsze okazy, zaprawione w bojach. Te młode jeszcze czekają...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:13, 06 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Roocika napisał(a)
Ładna wiosna u Ciebie i magnolie będą cieszyć
Wiosna dostała czerwone światło Wszystko zastygło w bezruchu i oczekiwaniu na ciepło. Ja też. I pomyśleć, że byłam już umówiona na zmianę opon
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies