Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 13:40, 12 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kawa napisał(a)
Asia cudownie masz

Kawciu dziękuję Ci bardzo
Ale wiesz, jak jest, zawsze się widzi to, co jeszcze zalega i i nie jest zrobione Choć przyznam, że staram się tego oduczać, i jak ktoś mówi, że ładnie, to się z nim nie kłócę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kawa 13:44, 12 kwi 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
galgAsia napisał(a)
Kawciu dziękuję Ci bardzo
Ale wiesz, jak jest, zawsze się widzi to, co jeszcze zalega i i nie jest zrobione Choć przyznam, że staram się tego oduczać, i jak ktoś mówi, że ładnie, to się z nim nie kłócę

heheh no tak bo wiesz chyba nie umiemy przyjmować komplementów
chce sie wiosny a od jutra 3 stopie deszcz i śnieg...
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
tulucy 17:54, 12 kwi 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Asia, dobrze, że zajrzałam. Jakoś nieczasowa ciągle jestem. Moje obecne miejsce zamieszkania ma jedną dużą wadę. Do lasu to jest cała wyprawa... U rodziców i kiedyś dawno u babci - po prostu szło się na spacer. Zresztą u babci las był już po drugiej stronie ulicy. Ehhhh
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Johanka77 18:03, 12 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
galgAsia napisał(a)
O, tam się dużo dzieje przy tym murze: oprócz powojnika górskiego na kratce, jest jeszcze bylinowy Diane (dostanie nowy obelisk ), a dalej Jackmani i Guernsey Cream. Róże, miskanty, przegorzan... Jest na co czekać


Szaleństwo!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gruszka_na_w... 22:04, 12 kwi 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Piękna wiosna! I bociek wrócił. Aż cieplej mi się zrobiło po tej porcji zdjęć.
Bo u mnie śnieg z deszczem i ledwie 2 stopnie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Ania111 15:51, 13 kwi 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
galgAsia napisał(a)
Przylaszczki ciągle są Nie sposób się nie uśmiechnąć na ich widok




Asiu ,

Jakie cudne przylaszczki
Pamiętasz nazwę
są bajeczne

i jak masz ładnie wiosennie
____________________
Ania Spelnione marzenie
galgAsia 13:27, 16 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
tulucy napisał(a)
Asia, dobrze, że zajrzałam. Jakoś nieczasowa ciągle jestem. Moje obecne miejsce zamieszkania ma jedną dużą wadę. Do lasu to jest cała wyprawa... U rodziców i kiedyś dawno u babci - po prostu szło się na spacer. Zresztą u babci las był już po drugiej stronie ulicy. Ehhhh
Lucy, jakie ja mam zaległości ogrodowiskowe... to lepiej nie mówić i nie pisać , bo wstyd. Też nie mam czasu (i chęci, niestety..) na nic.
U nas do lasu też trzeba podjechać autem, ale to kilka km, w każdą stronę jest las
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:28, 16 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Johanka77 napisał(a)


Szaleństwo!
No trochę naćkane tam jest ale na szczęście one grzeczne, po kolei kwitną, nie wszystko na raz
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:31, 16 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Piękna wiosna! I bociek wrócił. Aż cieplej mi się zrobiło po tej porcji zdjęć.
Bo u mnie śnieg z deszczem i ledwie 2 stopnie.
Hanuś, pogoda nas przeczołguje w tym roku trochę przesadnie mocno. Ja przynajmniej mam już tego czołgania dość. I tak musiałam zweryfikować plany na ten sezon, na pewno nie dam rady zrobić nowego warzywnika. Będę sobie dłubała po trochu przez cały czas, a tunel przeniesiemy jesienią. Inaczej po prostu nie zdążę.

Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:33, 16 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ania111 napisał(a)



Asiu ,

Jakie cudne przylaszczki
Pamiętasz nazwę
są bajeczne

i jak masz ładnie wiosennie
Aniu, ta przylaszczka to gatunek, Hepatica nobilis. Wiem, że są różne odmiany, ale wcale ich nie chciałam i nie szukałam. Te złapały mnie za serce
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies