Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

anbu 08:31, 05 cze 2020


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Co tu wchodzę to piękniejsze obrazki widzę
____________________
Ania Ogród Ani :)
TAR 09:12, 05 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
Gosiek33 napisał(a)
Tarciu ale jak rzucisz koszoną trawę to za ciężka jest by wiatr wywiał ją spomiędzy krzaków. Kora tam niepotrzebna


ale i niewyględna no i Bialasy
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 09:13, 05 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
lubie róże......oglądac u innych piekne paprocie i wszystko.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
galgAsia 09:19, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasya napisał(a)

Żebyś ty wiedziała jak ja przebieram.... wszędzie kwiaty a u mnie zielone pączki...
Kasia, jeszcze nie wszystko kwitnie... U mnie też jeszcze sporo pączków. Myślę, że w tym roku wiele roślin będzie nas zaskakiwać nietypowym kalendarzem. Ja się na to nastawiłam, bo naprawdę trudno przewidzieć, co będzie dalej...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:26, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magleska napisał(a)
Asia piękny busz na rabatach
na balkonie szał

a ja o donice balkonowe chcę spytać masz je na barierkach ,czy te takie podwójne donice,co się nakłada na barierkę ? szukam jakiś doniczek do mojego domku ogrodnika,żeby powiesić na barierkach ,ale nic sensownego nie znalazłam....

ps. zbiór paproci imponujący

Buziaki
Madzia, te donice to są właśnie te podwójne, nakładane na barierki. Fajne są, tylko trzeba pamiętać, żeby po deszczu podlewać te wewnętrzne przegródki, bo można się nieprzyjemnie zdziwić Tylko kolory są ograniczone: biały, zielony / limonka i brązowy. Ale ta limonka by fajnie wyglądała na tle wulkanicznej plaży

Bardzo dziękuję Te paprocie tak mnie zakręciły , w zasadzie każda jedna mnie zachwyca Czekam na ich wzrost, bo już teraz widzę, że kilka trzeba będzie przesadzać, by nie ginęły w tłoku

Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:32, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)
Piękne zdjęcia robisz i dobrze, że podpisujesz roślinki zawsze coś można zgapić
Helen, dzięki za dobre słowo Zgapiać można, co tylko wpadnie Ci w oko

tulucy napisał(a)
A miałam spytać,czy dużo napadało... A tu taki zonk no nieładna ta chmura. U nas zapowiadają na jutro przelotne deszcze od rana, a popołudniem nawet jakieś większe opady. Ciekawe, co z tego spadnie.
Lucy, w nocy padało. Nie wiem ile, ale rano było mokro. Teraz mamy antrakt , ale liczę na więcej. Wczoraj w akcie desperacji wylałam całą wodę z beczek na rabaty i w tunelu, było już bardzo sucho. Może to pomogło...
Idzie jeszcze spory front deszczowy ze Skandynawii, oby dotarł
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosiek33 09:35, 05 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Z pierwszego zestawu paproci trzy mi zmarzły teraz wiosną. Na szczęście już odbijają ale najpiękniejsza faza ich rozwoju poszła się bujać

Znasz łowców burz? https://lowcyburz.pl/2020/06/05/prognoza-konwekcyjna-dla-polski-na-dzien-05-06-2020-i-noc-05-06-06-2020/
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 09:45, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Johanka77 napisał(a)
Do dziś dla mnie paproć to była paproć…
Od dziś jestem mądrzejsza…
O mamusiu, wciągasz mnie w system edukacyjny?! Nie wiem, czy chcę
Zaczęło się to chyba od tego, że strasznie chciałam mieć długosza królewskiego, bo to paproć chroniona i bardzo ładna, dla mnie jakaś taka wyjątkowa Jak zaczęłam szukać, to przepadłam A jeszcze Ogród z rzeźbą też mnie nakręcił

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 09:45, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
April napisał(a)
Fajny busz ci się zrobił.
Princess Diana uwielbiam, jest taki delikatny. U mnie później rusza bo w półcieniu, obrasta Pomponellę ale raczej nie jest w stanie moich potworów dogonić.
Taaa… Nie wiedzieć czemu, bardzo lubię taki busz
Diana faktycznie świetna, i nie żałuje tych kwiatków, dużo ich, długo kwitnie. A kupiłam ją przypadkiem w casto, bo mi się dzwoneczki spodobały...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Johanka77 09:47, 05 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No tak... Długosz królewski...

W życiu nie słyszałam!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies