Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 17:38, 09 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)


jakies resztkowe marcinki mam do posadzenia, reszta odleciala do Kwartecika, troche do Gosi i na przemial. Zobacze co mi wyrosnie z tych moich, jak bda to sie podziele. Wpasc to bym nawet i chciala ale jestem przez te cala stuacje z tata w takim niedoczasie, ze masakra. porzadkuje jego sprawy, musze podzialac w ogrodzie i posadzic wszystko przed jesienia. do tego rozgrzebana sypialnia a mezaty ciagle w delegacjach albo na szkoleniach. normalnie nie mam kiedy. dzis Wiciunio mial operacje, wyciecie guza, ma ze 12 szwow na lapce, drugi guz zasuszony, do tego ząbki czyszczone i kanaliki przetykane. jak juz w narkozie to od razu zrobilam caly pakiet. biedny, jak siedem nieszczesc wyglada. i taki wyrzut w oczach, ze odwracam wzrok.


One rosły z tyłu i świeciły z daleka. Nie jestem pewna ale chyba w okolicy leżakowni. Nie dało się wejść tam by je wykopać jak z Misią byłyśmy u ciebie.

Kawka nie ucieknie jak będziesz miała ochotę i czas to zapraszam.
Zawirowań nie zazdroszczę, oby szybko wszystko się poukładało. Buziaki
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
TAR 18:26, 09 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
aaa chodzi Ci o te jasne różowe pełne, te mam ale teraz tam sie nie da wejsc. ale urosly ogromne sa wyzsze ode mnie

tych jaskrawych fuksjowych chyba sobie nie zostawilam.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorii 20:45, 09 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Tak, o tę mi chodziło
O ile dobrze pamiętam to fuksjowe mam ja
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 21:39, 09 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Bardzo lubię tą odmianę surfinii, niestety jak się mocno rozrosną to wiatr mi je łamie szczególnie te w wiszących donicach
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 21:42, 09 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Astry nieśmiało

Tak samo mieczyki
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 22:01, 09 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Za to kosmosy pełną parą ale w stronę sąsiadów :-\

A hibiskus bylinowy chyba nie zdąży zakwitnąć, zbyt zimne to lato było i noce chłodne.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 22:04, 09 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Cała rabata w jedną i drugą stronę
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 22:10, 09 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Nie przyciełam lawendy i chyba ją tak zostawię

Klonowa prawie gotowa, jeszcze tylko jeżówki i czosnki dosadzę. Oczywiście wyszło inaczej niż na papierze. Podzieliłam szałwię, mam nadzieję że to przeżyją. Stipy z własnej produkcji więc też maleństwa więc nic nie widać.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 22:14, 09 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Frontowa

Jesień w donicy

Na koniec pomidorki, może jeszcze dojrzeją
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
pestka56 08:55, 16 wrz 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
Hej Dori Nie zaglądałam długo na Ogrodowisko, a tu taka cudna niespodzianka. Dziś znalazłam. I tytuł wątku też super, świadczy o wyobraźni właścicielki
Niby troszkę znam twój ogród, ale teraz wreszcie widzę co gdzie dokładnie masz. Czytam od początku. Dziś pierwsze 12 stron i idę do mojego jeszcze mokrego od rosy "kieratu".
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies