Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

deszczowymaj 18:40, 05 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
antracyt napisał(a)
tegoroczny zakup blada Hula Dancer



Mmmm śliczna jest w tej swojej delikatności
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
antracyt 21:58, 05 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Mam nadzieję, że się rozrośnie i pokaże więcej kwiatów Ten jeden to prawdziwy minimalizm
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 07:31, 06 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Piękna ta pomyłka różana
I cała reszta też - to już lato
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
antracyt 09:02, 06 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Dzięki
Pomyłka piękna i pachnąca. Zalazłam już dla niej nowe fajne miejsce, ale przeprowadzka będzie jesienią. Teraz pozostaje mi tylko znaleźć prawdziwą The Pilgrin. Myślałam, że w ramach reklamacji szkółka prześle mi nową a oni zwrócili mi pieniądze

A to kolejna pomyłka. Miała być cytrynowa Canary Fubuki wysoka na ok metr a wyszedł cudaczek ze zdjęcia. W dodatku sięga mi do połowy łydki a posadzone został na tyłach rabaty zaraz przy płocie. Chociaż może to dobrze zważywszy na to jaki ma kolor
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
tulucy 09:32, 06 lip 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Cudaczek, ale śliczna jest

szkoda, że nie wiadomo, jak się nazywa. Na ognistą rabatę jak znalazł
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
antracyt 09:48, 06 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
tulucy napisał(a)
Cudaczek, ale śliczna jest

szkoda, że nie wiadomo, jak się nazywa. Na ognistą rabatę jak znalazł

Jakby co, to jesienią oddam w dobre ręce
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
tulucy 09:52, 06 lip 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
antracyt napisał(a)

Jakby co, to jesienią oddam w dobre ręce

Jakby co, będę pamiętać
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
violaskom 10:09, 06 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
antracyt napisał(a)
Dzięki
Pomyłka piękna i pachnąca. Zalazłam już dla niej nowe fajne miejsce, ale przeprowadzka będzie jesienią. Teraz pozostaje mi tylko znaleźć prawdziwą The Pilgrin. Myślałam, że w ramach reklamacji szkółka prześle mi nową a oni zwrócili mi pieniądze

A to kolejna pomyłka. Miała być cytrynowa Canary Fubuki wysoka na ok metr a wyszedł cudaczek ze zdjęcia. W dodatku sięga mi do połowy łydki a posadzone został na tyłach rabaty zaraz przy płocie. Chociaż może to dobrze zważywszy na to jaki ma kolor

Z tymi daliami to nigdy nie wiadomo. U mnie też kupione w paczkach karpy prawie wszystkie pomylone. Chociaż muszę przyznać, że niektóre dalie (szczególnie te dwukolorowe) co roku maja inny kolor i wysokość. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Chyba od stanowiska. Moje żółto-czerwone raz są bardziej czerwone a raz tylko żółte.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
antracyt 10:34, 06 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Wcześniej nie miałam dwukolorowych, a do tego w tym roku tylko dwie karpy mi dobrze przezimowały na strychu, reszta uschła (za ciepło miały). Te co przeżyły jeszcze nie zakwitły, ale będę obserwować kolory
I jeszcze jedna odbiegające od tego co na opakowaniu, ale z tej pomyłki akurat jestem bardzo zadowolona
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 14:37, 06 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Sezon pomidorowy uważam za otwarty

Towarzystwo w szklarni ma już ponad 2 metry. Dynie uciekają z kompostownika i to z plonami

Czuć lato
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies