Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

mrokasia 21:33, 06 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
antracyt napisał(a)
Ciekawe, czy doczekamy się kasztanów?
Kwiaty są bardzo ładne, zapach już niekoniecznie


He, he, he, jak widać nie można mieć wszystkiego .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
antracyt 07:53, 07 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11571
Nigdzie nie doczytałam niczego o zapachu tych kwiatów. Jak dla mnie wyjątkowo nieprzyjemnie mdły. Jak sobie pomyśle, jak duże docelowo to będzie drzewo, to już wiem, że na co najmniej dwa tygodnie będę omijać tą część ogrodu szerokim łukiem
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 09:30, 07 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370

Czuć lato


Jakoś nie mogę się do tej myśli przyzwyczaić. Jak już się przyzwyczaję, pewnie się okaże, że jest październik
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 09:38, 07 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11571
Od wczoraj strasznie u mnie wieje. Kawę w ogrodzie zostawiam sobie na popołudnie, ale szybki spacer musiał być.
Len trwały, wyobrażałam sobie, że kwiatki będą nieco większe, ale i tak uwiódł mnie swoją delikatnością.

Na różance zrobił mi się mój ulubiony mix kolorystyczny: róż z pomarańczem Jesienią rozdzielę ten duet.

Nabyłam wczoraj (o dziwo zakup przemyślany) pęcherznicę Diable d'Or. Widziałam ją u kogoś na wątku i bardzo mi się jej bursztynowy kolor spodobał. Trafi na mini rabatę koło kompostownika.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
violaskom 09:40, 07 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
antracyt napisał(a)
Nigdzie nie doczytałam niczego o zapachu tych kwiatów. Jak dla mnie wyjątkowo nieprzyjemnie mdły. Jak sobie pomyśle, jak duże docelowo to będzie drzewo, to już wiem, że na co najmniej dwa tygodnie będę omijać tą część ogrodu szerokim łukiem

Aż tak źle? Drzewko wygląda bardzo ładnie. Może ten zapach będzie odstraszał jakieś szkodniki?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
achimee 09:54, 07 lip 2020


Dołączył: 10 sie 2015
Posty: 483
Witaj, przyciągnął mnie tu tytuł Twojego wątku... Ładny kolorowy ogród powstaje. Będę tu czasem zaglądać Pozdrawiam
____________________
Ewa Stylowe Nordowisko
antracyt 09:56, 07 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11571
Może tylko na mnie tak działa, zapach podobny trochę do tawuły szarej, którego też nie trawię. Na szkodniki to pewnie nie zadziała tak jak na mnie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:02, 07 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11571
Mgduska napisał(a)


Jakoś nie mogę się do tej myśli przyzwyczaić. Jak już się przyzwyczaję, pewnie się okaże, że jest październik

Hehe, ja w tym roku po raz pierwszy poczułam lato jak między tarasem a leśną stanął niebieski straszak z pływającymi flamingiem, jednorożcem i chyba lamą Do jesieni będę się starała nie zerkać w tamtą stronę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:08, 07 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11571
achimee napisał(a)
Witaj, przyciągnął mnie tu tytuł Twojego wątku... Ładny kolorowy ogród powstaje. Będę tu czasem zaglądać Pozdrawiam

Witaj u mnie Mnie też zainteresowała nazwa Twojego wątku i zaglądam do Ciebie, ale po cichu
Pozdrowienia
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 17:36, 07 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Ależ ty masz ślicznie. Wiejska z firletką jest cudna. Muszę kupić nasionka
Pomyłkowa dalia nie wygląda na zdjęciu aż tak źle
A jaką różę chciałaś zamiast Golden Celebration?

Ciebie razi połączenie różu z pomarańczem a u mnie za dużo różu w tym roku. W przyszłym musi być więcej białego i niebieskiego
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies