Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Mgduska 09:40, 09 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)

Oczywiście nawet już kilka razy powtarzał, że się cieszy, że będą mieli taki ładny widok z balkonu, hehe


Jaki szczery typ! Ciekawe, co ON zamierza na tym balkonie, ludziska potrafią i kalesonem okno przyozdobić, a balkon jest wprost idealny na suszarkę do prania




Kwiatek wyrysowany pierwszorzędnej urody, wiem, co mówię, bo ja też plastyczna

Buraki! Co zrobić, żeby ich nie trafiło w tym kiszeniu - raz mi się udały, jak wrzuciłam z marchewką i kalafiorem, a jak same - to porażka!
____________________
Sałatka pokrzywowa
tulucy 10:43, 09 gru 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Mgduska napisał(a)


Jaki szczery typ! Ciekawe, co ON zamierza na tym balkonie, ludziska potrafią i kalesonem okno przyozdobić, a balkon jest wprost idealny na suszarkę do prania




Spróbujcie mojego przebić - kalesony na czubku czereśni zamiast stracha na wróble... Wisi ta szmata już dobre 5 lat, a szpaki i tak mają ją w nosie od samego początku.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
antracyt 11:11, 09 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Ło mamo! Jakie apetyczne czereśnie muszą z tego drzewa pochodzić Przebijać nie będę, heheh
Mam nadzieję, że nie oglądasz tego widoku z tarasu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:36, 09 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Mgduska napisał(a)


Jaki szczery typ! Ciekawe, co ON zamierza na tym balkonie, ludziska potrafią i kalesonem okno przyozdobić, a balkon jest wprost idealny na suszarkę do prania




Kwiatek wyrysowany pierwszorzędnej urody, wiem, co mówię, bo ja też plastyczna

Buraki! Co zrobić, żeby ich nie trafiło w tym kiszeniu - raz mi się udały, jak wrzuciłam z marchewką i kalafiorem, a jak same - to porażka!


Mieszkając w mieście, w mikro metrażu, też suszyłam pranie na balkonie Na szczęście balkon był w większości zabudowany.

Dzięki Chociaż zważywszy na to, że 20lat temu miałam całkiem sporo zajęć z malarstwa, rysunku i rzeźby to uroda kwiatka lekko blednie Ale sama praca twórcza daje mi tyle przyjemności, że nie zamierzam sobie tego odbierać Odkąd pojawiły się dzieci zupełnie inne rzeczy zaczęły mi spod rąk wychodzić. Lekkie i kolorowe.

Kiszone buraki to specjalność mojego taty. Robi je zawsze na oko i przepisu nie mogę się doprosić. Jedyna rada od niego to robić je tak samo jak ogórki
No więc ja też robię na oko i pewnie dlatego raz wychodzą lepiej, raz gorzej. Teraz chyba przesadziłam z solą i zastanawiam się, czy wody nie dodać, ale boję się zepsuć.
To jest taki podstawowy przepis: https://agnieszkamaciag.pl/genialny-zakwas-z-burakow-domowej-roboty/

PS. mam nadzieję, że się kiedyś swoją twórczością plastyczną pochwalisz
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 12:19, 09 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
tulucy napisał(a)

Spróbujcie mojego przebić - kalesony na czubku czereśni zamiast stracha na wróble... Wisi ta szmata już dobre 5 lat, a szpaki i tak mają ją w nosie od samego początku.


Ten strach to widocznie na ludzi, nie wróble
____________________
Sałatka pokrzywowa
tulucy 21:24, 09 gru 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
antracyt napisał(a)
Ło mamo! Jakie apetyczne czereśnie muszą z tego drzewa pochodzić Przebijać nie będę, heheh
Mam nadzieję, że nie oglądasz tego widoku z tarasu


Z okna kuchni, sypialni i tak, z tarasu też...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
antracyt 08:02, 10 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
No to klops. Pewnie to ten typ sąsiada, co jeszcze się z Twojej prośby o zdjęcie "ozdoby" pośmieje, że jakieś fanaberie masz...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
tulucy 10:03, 10 gru 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Zuza, to typ sąsiada zbieracza i chomika. Nic nie wyrzuci, bo wszystko się może przydać. Do tego bardzo oszczędny gość, nie przycina jabłoni, bo "jak jest więcej gałęzi, to jest więcej jabłek". I po co załatwiać potrzeby w łazience, jak można podlać drzewko albo płot - nie trzeba spuszczać wody = oszczędność ewidentna wody. Szkoda tylko, że to drzewko i płot to od mojej strony właśnie. Drzewko już uschło. A wzdłuż płotu będę sadzić żywopłot nieformowany. Bluszcz na płocie nie wystarczył.

Czasem wolałabym mieć za płotem jakiś nowy dom i jakichś buraków, ale czystych.... nawet z tujami i trawnikiem boiskiem.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
antracyt 13:24, 10 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Współczuję... moi nowi sąsiedzi są bardzo miejscy, zobaczymy jakie zwyczaje ze sobą przyniosą.

Ostatnie z ostatnich

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 08:32, 11 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
Współczuję... moi nowi sąsiedzi są bardzo miejscy, zobaczymy jakie zwyczaje ze sobą przyniosą.

Ostatnie z ostatnich



Piękne tło ma ta róża, antracyt jest bardzo fotogeniczny
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies