Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 16:02, 06 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Mam nadzieję, że się uda a jak nie, to jakoś to zniosę Przyszły rok zapowiada nam się bardzo pracowicie głównie poza ogrodem. Zobaczymy czy na wszystko starczy czasu.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 17:34, 06 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Uwielbiam plany Zawszę robię plany w punktach
Trzymam kciuki za realizację
Słonka zazdroszczę, u nas niby 6 stopni ale wiało zimnym wiatrem i bez słońca
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
nyna76 21:51, 06 gru 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Zuzia, ale sąsiad kolosa stawia ... Życzę szybkiego przyrostu drzewek.

I wszystkich innych realizacji oczywiście też.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
antracyt 08:03, 07 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Ten kolos najbardziej mi przeszkadza z całego budującego się sąsiedztwa. Była przestrzeń... będzie osiedle. Na wiosnę wszystko dostanie podwójną dawkę gnojówek dla przyspieszenia wzrostu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:10, 07 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Roocika napisał(a)
Uwielbiam plany Zawszę robię plany w punktach
Trzymam kciuki za realizację
Słonka zazdroszczę, u nas niby 6 stopni ale wiało zimnym wiatrem i bez słońca


Też lubię plany, mobilizują do działania. Chociaż juz się przyzwyczaiłam, że w ogrodzie nie zawsze się udaje ogarnąć wszystko na czas
Wczoraj było 12stopni w cieniu, dziś jest chłodniej a do tego zimny wiatr głowę urywa. Będzie motywacja do kolejnej części domowych porządków
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 08:45, 08 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
Ten kolos najbardziej mi przeszkadza z całego budującego się sąsiedztwa. Była przestrzeń... będzie osiedle. Na wiosnę wszystko dostanie podwójną dawkę gnojówek dla przyspieszenia wzrostu


Byle sąsiad był dyskretny, to jest tak naprawdę najważniejsze. Moi sąsiedzi z dwóch stron są super - jakby ich nie było Tylko ten najnowszy jest słyszalny i zauważalny, a jego chałupa jest u mnie w salonie - ale co zrobić - drzewa rosną...
____________________
Sałatka pokrzywowa
popcorn 08:58, 08 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
antracyt napisał(a)
Dzisiejsza ilość słońca i stopni na plusie przypominała wiosnę
Zaliczyłam dwugodzinny spacer i nadal nie chciało mi się do domu wracać. Posadziłam mikołajkowy prezent - Tilia insularis Wyznaczyłam sobie kolejną pracę na przyszły sezon.
Reszta różanki dostała ramy Jeszcze tylko mężaty musi przenieść suszarkę na nowe miejsce.

Kilka ruchów palcem po ekranie i nawet patyczkowe drzewa nabrały masy


Na przyszły sezon przewiduję jeszcze ogarnięcie cienistej, obsadzenie do końca hamakowej i zrobienie kamiennej nawierzchni w okolicach kompostownika i szklarni. No i oczywiście kącik wypoczynkowy dla nieletnich Tylko tyle i aż tyle.


ale fajnie Byle do wiosny!
____________________
Mój nowy ogródek
antracyt 08:58, 08 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
No właśnie... Na początku myślałam, że spokojny, ale po dłuższej obserwacji zmieniam zdanie. Chociaż my ze stadem dzieci też nie należymy do najcichszych Najbardziej mnie te olbrzymie przeszklenia i balkony skierowane w naszą stronę denerwują. Z reszty stron domu okienka mini, a od nas prawie samo szkło... Będziemy sobie z salonu do salonu zaglądać dopóki drzewa i żywopłot nie urosną. No chyba, że przynajmniej oni będą wieszać firany
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:01, 08 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
popcorn napisał(a)


ale fajnie Byle do wiosny!

Myslałam przez chwilę, że jeszcze w tym roku przerzucę trawę na drugą stronę, żeby się do wiosny przerobiła. Ale już mi się odechciało Za zimno, trzeba trochę odpocząć
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 10:05, 08 gru 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
Moje kompostowniki opróżnione z gotowego kompostu, który czeka sobie w workach na wiosnę i zasypane liśćmi i trocinami. Dorzucam do nich pokrzywy przynoszone ze spaceru na pola, zielone z warzywnika i podlewam rozpuszczonym obornikiem suszonym. Ładnie osiada więc coś się przerabia. Przerzucę na wiosnę.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies