Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 19:28, 12 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Z tego co wiem, to nie.
No trudno, mam w tym roku rabarbar ozdobny
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 21:07, 12 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Poznańskie dziewczyny, mam w nadmiarze siewki naparstnicy Elsie Kelsey. Może któraś ma ochotę mieć je w ogrodzie?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
tulucy 21:39, 12 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12898
Mój był podstępny. Wyłamałam mu pąki i tyle... Po czym zauważyłam, że puścił nowe. Nie wiem, czy nie za późno zauważyłam. Jeszcze nie kwitnie. Ale takie wielkie te pąki już są.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Martka 22:02, 12 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
antracyt napisał(a)
W całym ogrodzie lista prac do zrobienia na wczoraj zwiększa się lawinowo, a ja się biorę za nowości. Czy to normalne?


Najnormalniejsze! Jest nas już całe grono, czyli można rzec, że to wręcz norma społeczna
Ściana świetna, wzdycham, plan działki też sobie z przyjemnością postudiowałam. Dereniuś pięknie kwitnie, te maleństwa kanadyjskie są urocze. Trzymam kciuki za sadźca. Obawiam się, że mogłam w podobny sposób wyciągnąć z ziemi kilka hakonek. Uznałam, że nie żyją, a teraz ich sąsiadki o podobnym wyglądzie, których ruszać mi się wtedy nie chciało, ruszają......... Ale! Uznajmy jednak, że tamte były naprawdę nieżywe.
Magara 00:27, 13 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6675
antracyt napisał(a)

W całym ogrodzie lista prac do zrobienia na wczoraj zwiększa się lawinowo, a ja się biorę za nowości. Czy to normalne?

Zuza, nie wiem czy Cię to pocieszy ale mam dokładnie tak samo O normalności to raczej nie przesądza, ale czymże jest normalność?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 09:35, 13 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Dagmara, trochę Ci się pocieszyć udało

Martka, a co dałaś w miejsce eksmitowanych hakonek - czyżby hakonki?

Łucjo - podstępny rabarbar? haha, ja już chyba wolę mój ozdobny


Czy Wy też odczułyście, że dziś piątek 13tego? nie podoba mi się ten dzień od początku. Na pocieszenie pomęczę Was nową porcją zdjęć starych kadrów.
ps. Udajemy, że nie widzimy jaśniejszych pasów i esów floresów w trawie(mężaty zamienił w trakcie koszenia traktorek na małą kosiarkę i nie dopasował wysokości noży )
Leśna i cienista na początek


Jak tam Wasze gillenie? Moja się rozszalała i podwoiła zeszłoroczną wysokość To ta na pierwszym planie. Rannili wysiały się na potęge, oby coś z tego było na przyszły rok.


____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:42, 13 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665


Lilakowo na finiszu, tylko ottawski nadal w pąkach.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 09:49, 13 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Bardzo naturalnie wyglądają leśna i hamakowa.

Lilaki u Ciebie na finiszu, a u nas za domem na opuszczonej działce nieśmiało zaczynają
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 09:52, 13 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Zbliżenia liściaste.
Nie wiem, czy widać tą różnorodność na zwykłej leszczynie. Od zieleni po fiolet, od połysku po mat.
Dereń kousa, niby zwyklaczek i jeszcze nie kwitnie, a liście przepiękne.

Hiacyntowce, co roku jest ich więcej i całe w pąkach. Co roku, z rozpędu, przycięte przez kosiarkowego... także ostatecznie efekt do podziwiania mizerny
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kasya 09:56, 13 maj 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41973
Kurcze… czemu moje hiacyntowce nie kwitna
A 2 golenie z 4 gdzieś przepadły, rosną tylko 2

Tez bardzo lubie listki derenia
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies